Pošťáček

Kocour Pošťáček

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.9.2019
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pošťáčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pošťáčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Kocourek Pošťáček, který byl nalezen ležící na cestě v zahrádkářské kolonii nad Litoměřicemi poštovními doručovatelkami, se má čile k světu. Jeho zdravotní stav byl kritický díky vyčerpání hlady, masivnímu zablešení, srst měl plnou muších larev, musel být oholen, dale měl červy v oušku, hnisavou rýmu a zánět v očičkách. Díky profesionálnímu přístupu na veterinární klinice je Pošťáček živ.

Je miloučký a pokud mu to síly dovolí dožaduje se pozornosti a mazlení.

Pošťáček absolvoval rhinoskopii nosu a ústní dutiny, při té příležitosti byl i vykastrován. Vzadu na patře měl ošklivou, mastnou hmotu, která mu byla odstraněna a odeslána na bakteriologické vyšetření.

Byl dlouhodobě léčen antibiotiky, rentgen plic odhalil průduškový zánět, který byl již vyléčen, přesto však Poštík stále kašlal, proto se přistoupilo k rhinoskopii. Pošťáček i přes obtíže dýchacích je již zamluven, jeho nová rodina se s ním jezdí mazlit. Uvidíme, zda nebude mít trvalé následky.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI