Pošťáček

Kocour Pošťáček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 9 měsíců
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.9.2019
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Jakub Klíma
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pošťáčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pošťáčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Pošťáčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Pošťáčka

Pár slov o kocourkovi

Kocourek Pošťáček byl nalezen ležící na cestě v zahrádkářské kolonii nad Litoměřicemi poštovními doručovatelkami.  Jeho zdravotní stav byl kritický díky vyčerpání hlady, masivnímu zablešení, srst měl plnou muších larev, musel být oholen, dále měl červy v oušku, hnisavou rýmu a zánět v očičkách. Díky profesionálnímu přístupu na veterinární klinice je Pošťáček živ.

Pošťáček absolvoval rhinoskopii nosu a ústní dutiny, při té příležitosti byl i vykastrován. Vzadu na patře měl ošklivou, mastnou hmotu, která mu byla odstraněna a odeslána na bakteriologické vyšetření.

Byl dlouhodobě léčen na vracející se kašel a rýmu, poslední antibiotika zabrala a konečně má za sebou i první vakcinaci.

Pošťáček je hyperaktivní, kamarádské a mazlivé kotě. Je ho všude plno, dodává svojí přítomností a lotrovinami veselou náladu.

V novém domově musí mít hravého kočičího kamaráda, jinak nové rodiče “udolá”. Je to prostě úzašný kočičák.

 

Zeptejte se na Pošťáčka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI