Pumík

  • PUMÍK  JE PROSTĚ KOČIČÍ KRASAVEC...

Kocour Pumík

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 2 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 15.10.2019
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pumíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pumíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Pumíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Pumíka

Pár slov o kocourkovi

Pumík byl přijatý ještě s kocourkem Orinem a Dárkem z Terezína. Moc si ceníme a děkujeme městu TEREZÍN za způsob, jak přistupují k toulavý zvířatům, zvláště pak ke kočičkám.
Strážníci mají odchytovy kurz, město na své náklady kastruje kočičky a kocoury, které MP odchytí v jejich katastru a dokonce jim aktivně hledají nový domov, případně útulek, který by kočičky přijal do své péče, nepodaří li se domov včas najít přímo.
Tady jsou opravdu ti správní lidé na svých místech .

Pumíček je malý diblík, který si rád hraje se sourozenci a dalším sluníčkovým dorostem. Má krásný černý, heboučký kožíšek. Vzorně baští a chodí na záchůdek.

Kocourek našel domov