Royálek –

  • MALÝ ROYÁLEK NALEZENÝ V KURNÍKU PRO SLEPICE NÁS ...

Kocour Royálek –

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 15.11.2020
Doba v útulku: 5 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Robert Křižan
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Royálek –

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Royálek – krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Royálek – granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Royálek –

Pár slov o kocourkovi

Malinký, černý Royálek k nám přišel přímo z kurníku.  Měl rýmu, kterou jsme vyléčili a průjem, který je už také za námi. Royálek začal být hodně klidný, dostal horečku, v bříšku se začala tvořit tekutina, pravděpodobná diagnóza FIP. Byla zahájena léčba antivirotiky. Royálkův stav se zlepšil, v jeho vyšetřeních a léčbě budeme pokračovat.
Royálek absolvoval úspěšně nákladnou léčbu onemocnění FIP. Tři měsíce se bude čekat až se bude moci prohlásit za zcela zdravého. Royálek vypadá krásně, řádí jako každé jiné kotě, jen má trochu respekt z lidské ruky, přesto je člověku stále v patách. V novém domově s velikým množstvím trpělivosti bude z něho velký mazlík. Potřeboval by však zde kočičího kámoše, se kterým by byla aklimatizace v novém prostředí o hodně snažší.

Zeptejte se na Royálek –

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI