Sansa

Kočka Sansa

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 26.10.2022
Místo nálezu:Kostomlaty
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2791
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Sansu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Sansu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Sansu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Sansu

Pár slov o kočičce

Sansa a její tři sourozenci byli nalezeni asi kilometr v lese od obce Kostomlaty. Náhodní turisté je objevili i s jejich maminkou uprostřed lesa, kam byli nejspíš odvezeni. Dalo nám celkem práci je všechny pochytat. Koťátka byla plachá, různě se schovávala v hromadě klestí. Až nastražený sklopec s miskou masa zafungoval.

Sansa je také bílomourovaná jako všichni její sourozenci. Je přítulná, moc miloučká a jemná kočička. Se sourozenci lumpačí a pak po právu odpočívá Je čistotná, krásně baští. Zkrátka výborně prospívá a už teď je z ní veselá s miloučká společnice.

Zeptejte se na Sansu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI