Schesir

Kocour Schesir

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.7.2021
Místo nálezu:Štětí
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Schesir

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Schesir krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Schesir granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Schesir

Pár slov o kocourkovi

Kocourek Schesir je krásný mourovatá kluk, který byla přija se svými sourozenci ze zahrádek pod nádražím ve Štětí. Všichni sourozenci čekali až se ve Sluníčku uvolní místo. V zahrádkách o ně bylo po tu dobu postaráno.

Schesir se laskavý, klidnější kotě, dokáže však také pořádně zalupmpačit a prohnat své sourozence a další koťata ve Sluníčku. Je to malá mourovatá, vrníčí kulička, která má lidi ráda a jejich pozornost mu dělá dobře.

Zeptejte se na Schesir

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI