Sestřička

Kočka Sestřička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 0 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.10.2019
Doba v útulku: 9 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Sestřičku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Sestřičku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Sestřičku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Sestřičku

Pár slov o kočičce

Kočička Sestřička přišla se svým bratříčkem Bratříčkem. Nějakou dobu si ale museli počkat, Sluníčko bylo plné a bylo třeba vyčkat než se místa uvolní. Sourozence jsme přijali ze zahrádek ” Na Slavíně”.

Na místě se objevili zničeho nic , hubení, plní klíšťat, špinaví. Paní která je místní, nám dala vědět, a po dobu než jsme je mohli přijmout se o ně starala. Dovezli jsme jí jídlo, pipety na parazity a koččky jsme stihli nechat i naočkovat.

Na obou sourozencích bylo znát, že nějakou dobu žili v bytě, někomu patřili. Sestřička byla od začátku průbojnější a smělejší.

Sestřička je tedy ohromná mazlivka a gaučový povaleč. Úžasná kočička, která vás nenechá chvíli samotné, bude vás doprovázet u všech činností nebo vrnět na klíně.

 

Kočička našla domov