Mili

Kočka Mili

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Čip: Ne
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.03.2019
Doba v útulku: 1 rok a 3 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mili

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mili krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mili granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mili

Pár slov o kočičce

Modrá kočička, která dostala jméno Mili asi měsíc toulala v jedné z ulic v Roudnici nad Labem. Všimla si jí tam jedna hodná paní a začala ji krmit a pokoušela se zjistit zda někomu nechybí. Přeci jen “modré” toulavky jsou vzácné. Nikdo se nenašel, tak si paní kočičku vzala domů, aby se netoulala. Mili začala však mít záchvaty podobné epilepsii a její chování nebylo úplně v pořádku. Toto mohl být také důvod, proč kočička skončila na ulici.

Kočička Mili přišla do Sluníčka a ihned putovala na kliniku na vyšetření. Dostala prášky na epilepsii, které bere každý den, zbaští je, zabalené v měkkém sýru, bez sebemenšího zaváhání. Pomalu si zvyká na lidi, nechá si dovolit víc a víc na sebe sáhnout. Má dny, kdy je opravdu mazlivá. Je také strašně zvědavá.

V novém domově bude ozdobou. Koťata, jiné kočky ani psi jí nevadí, umí se pěkně ohradit, když je třeba.   Mazlit se zatím moc nenechá, bude to chtít čas a tpělivost. Nemá také ráda výšky, takže doma nic neshodí.