Smilla

Kočka Smilla

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 30.7.2021
Místo nálezu:Záluží
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Smillu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Smillu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Smillu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Smillu

Pár slov o kočičce

Smilla, mourovatá, maličká kočička byla odhozena na pozemek lidí v obci Záluží. Majitelé si bohužel další kočičky nemohli dovolit, tak Smilla putovala do Sluníčka i s bráškou Ontáriem. Další chudinky, které nikdo nechtěl a pohodil je jako odpad. Naštěstí jsme se jich mohli ujmout a poskytnout péči a lásku, kterou si každé stvoření zasluží.

Smilla je krásně zbarvená mourinka.   Je přítulná, při doteku začne hned vrnět. Lidi má ráda. Je čistotná, má zdravý apetit, moc ráda si hraje s ostatními koťaty ve Sluníčku zatímco čeká na svou milující a pečující rodinu.

Zeptejte se na Smillu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI