Sofi

Kočka Sofi

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 26.7.2021
Místo nálezu:Židovice
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Sofi

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Sofi krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Sofi granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Sofi

Pár slov o kočičce

Černá kočička Sofi je jednou z pěti přijatých koťátek z obce Židovice. Do Sluníčka přišli i se svou maminkou, která bude po kastraci vrácena zpět. Sofi a sourozencům bylo v den příjmu asi dva a půl měsíce. Všichni byli vykulení z náhlé změny k lepšímu. Užívají si plných misek, čistého prostředí, vlastního záchodku s jemným, voňavým písečkem a také hladivých lidských rukou a nekonečných kotěcích her.

Sofi si zvyká na lidské pohlazení a vzetí do náruče. Je čistotná, krásně baští, od první chvíle užívá záchůdek. Zkrátka to je správná černá mňaudáma.

Kočička našla domov