Sopránek

Kocour Sopránek

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 3 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.8.2019
Doba v útulku: 1 rok a 2 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Sopránka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Sopránka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Sopránka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Sopránka

Pár slov o kocourkovi

Sopránek je koťátko od maminky Oktávy, která porodila na půdě rodinného domu svých 6 koťat. Soused kočičku krmil, ale koťátka chtěl ubít. Všechny kočičky nakonec měli velké štěstí a skončili ve Sluníčku.

Celá rodinka nám dala docela zabrat. Koťata dost marodila, tu rýma, tu průjem, nezájem o jídlo. Maminka Oktáva jednu dobu koťátka vůbec nekojila. Museli jsme je dokrmovat. Naštěstí všichni tuto životní etapu zvládli a začali prospívat.

Sopránek je hnědě zbarvený kocourek. Malý rošťáček, špatně se fotí, je nepolapitelný. Je to veselé stvořeníčko, kterého ho všude plno.  Pomalu vyhlíží teplý domov, kde se zavrtá to láskyplných náručí a naplní jej kočičím štěstím.

 

Kocourek našel domov