Srděnka

Kocour Srděnka

Pohlaví:
Věk*: 3 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.8.2022
Místo nálezu:Křešice
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2725
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Srděnku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Srděnku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Srděnku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Srděnku

Pár slov o kocourkovi

Srděnka byla nalezena pod autem v obci Křešice. Přišla do Sluníčka na žádost o umístění od OÚ, jedna z mála obcí, které kočičí nalezence řeší a za to jsme vděční.

Srděnka je takové zvláštní kočičí stvořeníčko, má šikmá očička, kratší čumáček a hustý kožíšek jako mívají britské kočky.

Srděnka je maličko obězřetná, ale vzhledem k jejímu nízkému věku bude co nevidět mazlíčkem. Kdo ví, co všechno má v tak ranném věku už za sebou.

Je sladká.

Zeptejte se na Srděnku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI