Štefan

Kocour Štefan

Pohlaví: Kocour
Věk*: 3 roky a 1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 31.10.2022
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2809
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Štefana

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Štefana krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Štefana granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Štefana

Pár slov o kocourkovi

Asi dvouletý kocourek Štefan byl nalezen roudnickou městskou policií v Krabčické ulici a převezen do Sluníčka. Má úžasnou povahu. Je  krásný, veliký. Je to takový miniaturní rys. Ve Sluníčku byl při větším mazlení maličko nervózní a to dá najevo „chňapňutím“, ale ne zase tak vážným. Štefan našel domova v bytě, bohužel se tam moc nemazlil a bylo vidět, že by moc rád chodil i ven, což mu nemohlo být umožněno a tak byl po šesti týdnech vrácen do Sluníčka.

Štefánek by moc potřeboval zase domov, ale tentokrát v domečku se zahrádkou. Je prostě trochu „svůj“, je třeba respektovat jeho požadavky, no prostě je to „chlap“.

Kocourek našel domov