Stévie

Kočka Stévie

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 7 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.9.2022
Místo nálezu:Třebenice
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2762
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Stévieho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Stévieho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Stévieho granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Stévieho

Pár slov o kočičce

Černá drobná kočička Stévie je maminka pěti černých koťátek, se kterými přišla do Sluníčka z chráněného bydlení Třebenice. Černá maminka s pěti černými dětičkami, všechno jsou to holčičky. O mamince se vědělo, ale neřešila se kastrace a ani zázemí pro sebe, natož pro mrňousky. Díky mamince našeho kocourka, která zde byla na výpomoc se rodinka dostala k nám.

Stévie je ještě sama mladá kočička asi 2 roky stará. Je drobná, přítulná a moc hezká.

Zeptejte se na Stévieho

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI