Strašpytlíček

Kocour Strašpytlíček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 2 měs.
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.8.2019
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Strašpytlíčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Strašpytlíčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Strašpytlíčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Strašpytlíčka

Pár slov o kocourkovi

Maličký Strašpytlíček byl odchycen v Roudnici nad Labem naším dobrovolníkem Michalem. Po nějaké době se podařilo chytit i jeho maminku, která však byla velice plachá a po kastraci byla vrácena do své locality.

Ukázalo se, že Strašpytlík měl sourozence, ty však naneštěstí přejela auta. Maličký chlapeček měl tedy velikánské štěstí. I přes svou plachost se přece jen nechal polapit a skončil v bezpečí Sluníčka.

Strašpytlík k nám přišel s velmi špatným očkem, které se postupně začalo zlepšovat. Je to maličký bojásek, Pomalu si zvyká, pravidelně mu musíme kapat do očička, nechá se polapit a je trpělivý.

Má krásnou mramorovou kresbu. Očičko je již stabilizované, je trvale poškozené. Je to milý kocourek, který si u nás zvykl a má rád už i lidi. Bude klidným společníkem, který Vás bude nezištěně milovat a zahrnovat láskou a pozorností.

Kocourek našel domov