Strašpytlíček

Kocour Strašpytlíček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.8.2019
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Strašpytlíčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Strašpytlíčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Maličký Strašpytlíček byl odchycen v Roudnici nad Labem naším dobrovolníkem Michalem. Po nějaké době se podařilo chytit i jeho maminku, která však byla velice plachá a po kastraci byla vrácena do své locality.

Ukázalo se, že Strašpytlík měl sourozence, ty však naneštěstí přejela auta. Maličký chlapeček měl tedy velikánské štěstí. I přes svou plachost se přece jen nechal polapit a skončil v bezpečí Sluníčka.

Strašpytlík k nám přišel s velmi špatným očkem, které se postupně začalo zlepšovat. Je to maličký bojásek, Pomalu si zvyká, pravidelně mu musíme kapat do očička, nechá se polapit a je trpělivý.

Má krásnou mramorovou kresbu. Snad se najde někdo kdo mu ukáže, že lidi může milovat a nebát se jich.

Zeptejte se na Strašpytlíčka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI