Taras

Kocour Taras

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 04.02.2019
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Tarase

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Tarase krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Černý kocourek jménem Taras k nám přišel plný svrabu, blešek a značně podvyživený. Má problém s držením hlavičky, nosí i mírně na stranu. To mu však nebrání ve zkoumání svého okolí, zvědavosti a zejména přítulnosti.

Je velmi živý a zvědavý, chvilku neposedí. Je také mazlivý a při troše péče z něj bude krásný černý kocour s jiskrnou srstí a milující povahou.

Miláček Tarásek našel na chvilku domov, ale nebyl to ten pravý pro něj. Vrátil se do Sluníčka a trpělivě vyhlíží to své pravé doma a vřelou náruč. Je to moc milý kocourek, malý neposeda. Projiskří Váš domov pohodou a dobrou náladou.

Kocourek našel domov