Trneček

Kocour Trneček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 3 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.10.2022
Místo nálezu:Kozlovice
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2802
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Trnečka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Trnečka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Trnečka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Trnečka

Pár slov o kocourkovi

Trneček je jedním ze sedmi koťátek z lesa od Kozlovic. Náhodní pěšší je objevili při procházce a upozornili nás na ně. Koťátka do lesa někdo zřejmě odnesl v papírové krabici, zkrátka se jich někdo tímto bezcitným způsobem zbavil. Všech sedm koťat mělo nízkou váhu, malý Trneček z nich byl největší, vážil 801 gramů.
Je to krásný moureček, ještě dosti vyjevený z toho kde se to najednou ocitl, ale teď už bude jenom dobře. Trneček krásně baští, dovádí se sourozenci. Zkrátka si konečně bude moci užít bezstarostné kotěcí radovánky.

Zeptejte se na Trnečka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI