Uheráček

Kocour Uheráček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.8.2022
Místo nálezu:Radešín
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2738
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Uheráčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Uheráčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Uheráčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Uheráčka

Pár slov o kocourkovi

Zrzavý Uheráček byl nalezen se svým bráškou Korbáčkem v louži před soukromou firmou v obci Radešín. Obě koťátka byla stará sotva pár dní. Měla zalepená očička, byla silně podchlazená a hladová. Kde se tam takováta miminka vzala nevíme. Naštěstí si jejich úpěnlivého mňoukání všimla ostraha firmy, vzali je do sucha a tepla a kontaktovali Sluníčko.

Koťátka musela být krmena z lahvičky kotěcím mlékem. Ve Sluníčku bylo stále velké množství kočiček a odrostlejších koťat, tak se jich ujala teta Jana a vzala si je do svého depozita.

Uheráček roste jako z vody a krásně prospívá. Je to ještě miminko, které se teprve rozlíží po světě, ale má tu nejlepší péči a je zahrnutý láskou.

Zeptejte se na Uheráčka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI