Vandrák

Kocour Vandrák

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 roky a 3 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 19.4.2019
Doba v útulku: 4 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Vandrák

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Vandrák krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Vandráček je moc milý a trpělivý kocourek, úžasný společník a mazlík. Tedy pokud zrovna chce. Je ohromně komunikativní, společenský, u všeho musí asistovat a všechny kontroluje. V náručí to moc rád nemá, ale mazlení na gauči miluje.

Vandráčk k nám přišel se škaredými poraněními. Měl utržený kousek  ocásku a vážný úraz tlapky, o jejíž část přišel, to mu, ale v ničem nebrání, žije plnohodnotný  a aktivní život. Obě zranění byla staršího data.

Na klinice byl Vandrákovi amputován poškozený ocásek. Na tlapce mu muselo být amputováno několik prstů. Také na druhé tlapce kocourek ztratil několik prstíků.

 

Zeptejte se na Vandrák

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI