Vokálek

Kocour Vokálek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 10 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.8.2019
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Vokálek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Vokálek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Vokálek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Vokálek

Pár slov o kocourkovi

Vokálek je koťátko od maminky Oktávy, která porodila na půdě rodinného domu svých 6 koťat. Soused kočičku krmil, ale koťátka chtěl ubít. Všechny kočičky nakonec měli velké štěstí a skončili ve Sluníčku.

Celá rodinka nám dala docela zabrat. Koťata dost marodila, tu rýma, tu průjem, nezájem o jídlo. Maminka Oktáva jednu dobu koťátka vůbec nekojila. Museli jsme je dokrmovat. Naštěstí všichni tuto životní etapu zvládli a začali prospívat.

Vokálek je krásný kouřově černý kocourek. Je hodně ukecaný a opravdu dělá svému jménu čest. Pomalu vyhlíží teplý domov, kde se zavrtá to láskyplných náručí a naplní jej kočičím štěstím.

Kocourek našel domov