Warrior

  • FEŠÁK WARRIOR ČEKÁ OCHOTNĚ  NA PŘEVAZ...

Kocour Warrior

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.2.2019
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Lenka Kučerová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Warriora

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Warriora krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Zrzavý kocourek, který se svou statečností vysloužil jméno Warrior, k nám přišel z lokality, kde kastrujeme za podpory spolku Feliti.

Kocourek měl zadní tlapku ve velmi špatném stavu, mokvavé živé maso a špatnou tlamičku. Nožku mu vytrvale léčíme, chodí na převazy, čištění a neustálá kontrola tkáně. Rána se hojí dobře, ale možná ho čeká remodelace tlapky, nárůst nové tkáně v některých místech ztěžuje proudění krve a tlapka mu otekla.

Warrior miluje se povalovat na klíně, nejlépe v křesle u televize nebo u krbu? 🙂 Komu se tato představa nezamlouvá. Ideální bude klidnější domov se 4 pary rukou, které neumdlý při mazlení.

Kocourek našel domov