Želvinka

Kočka Želvinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 0 měs.
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:do bytu i ven
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 5.9.2019
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Želvinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Želvinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Želvinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Želvinku

Pár slov o kočičce

Želvinka, krásná noblesní kočička s hebkou srstí, původně přišla do Sluníčka pouze na kastraci. Žila v obci Račiněves, kde porodila tři koťátka – Žížu, Nížu a Bóžu. Koťátka byla plašší, odchytávala se do sklopce a stejně tak i jejich maminka Želvinka. V útulku se však ukázalo, že je Želvinka mazlivou kočičkou a bylo by škoda jen tak ji pustit zpátky do vsi, kde nemá žádný domov a nikdo se tam o ní starat nechce.

Želvinka  má ráda lidi, je hodně  přítulná, jen ji znervózňuje množství kočiček okolo ní. Vlastně kočičí osazenstvo Sluníčka vůbec ráda nemá.

Želvince opravdu pobyt s tak velkou konkurencí vůbec nesvědčí. Není u nás šťastná.  Rada, by vlastní pelíšek, vlastní náruč a vlastní ruce. Dokáže hodinu ležet v náručí nebo na klíně a užívat si lidské přítomnosti, teplá a drbání na bříšku.

Asi by si přála být jedináčkem.

Kočička našla domov