Zeus

Kocour Zeus

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.4.2019
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Zeus

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Zeus krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Zeusek byl nalezen jako maličký asi 3 týdenní kocourek Zeus u cesty, celý promočený, zablácený a pohublý.
Zeusek nejdřív odmítal lahvičku, neuměl chudák vůbec sát, když jsme mu dali kotěcí paštičku tak taky chudáček nevěděl jak žrát, snažil se ji “vysát”. Naštěstí se nám podařilo ho naučit na lahvičku s mlékem a drobeček se začíná zakulacovat.

Zeusek našel nový domov, kde byl šťastný a kde se o něj  krásně starali a kde se z něj vyklubal takový krásný klučík. Děti mu obětovali kočárek a Zeusek byl hýčkán. Bohužel došlo k vážným událostem, které se pokoušeli všichni řešit tak, aby mohl zůstat. Nepovedlo se.
Zatím je chudáček zmatený se změny, která nastala. Už teď však hledá stejně úžasný domov jaký měl doteď.

 

Kocourek našel domov