Zipík

Kocour Zipík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace:
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.10.2021
Místo nálezu:Štětí
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Zipíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Zipíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Zipíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Zipíka

Pár slov o kocourkovi

Zipík je bílý kocourek s černými fleky, který přišel do Sluníčka se dvěma sourozenci. Všichni měli příšernou, ale příšernou rýmu, průjmem. Byli podvyživení, vážili necelého půl kila. Měli jsme o ně veliký strach. Koťátka putovala do depozita k Marušce kde měli prvotřídní péči a lásku. Stačilo pouhých jedenáct dní a ze stvoření na pokraji smrti je zdravá parta tří veselých, mazlivých, hravích a uvrněných klubíček.

Zipíček je čistotný, mazlivý, velice veselý a společenský. Perfektní parťák do nečasu, nepohody a slunečných dní.

Zeptejte se na Zipíka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI