Pomáháme hledat domov pro tyto opuštěné kočičky. Moc za ně prosíme, aby se na ně usmálo štěstí. Kontakt pro případného zájemce je tel. 777 66 28 66 Lubica Mádrová

Jedná se o kočičku s flíčkem na nose a šedobílého kocourka (pohlaví tipuji).
Příběh těchto kočiček je typický a smutný. Jejich máma byla vyhozena nebo opuštěna na konci loňských prázdnin v Nespekách u Sázavy.
Od té doby žila poblíž kontejneru na směsný odpad, kde hledala potravu. Záhy porodila asi 4 koťátka – jedno si údajně vzala paní, když se přimotalo na
autobusovou zastávku, ještě malinké. Druhé zahynulo v kontejneru, když nestihlo vyskočit a popeláři…..
Moje sestřenice se o všem dozvěděla asi pře 6 týdny a začala je chodit pravidelně krmit, teprve před pár dny se nechala odchytit jejich mamina, kterou si sestřenice nechala.
Hledáme domov pro zbylé kotě – šedobílé, které už chodí na jídlo do přepravky a nechalo by se odchytit kdykoliv. Stáří odhadujeme na 9 měsíců.
Černobílá kočička s flíčkem na nose se k této rodince pravděpodobně připojila, bude asi roční, také se už nechá hladit a chodí baštit do přepravky.
Obě zvířátka jsou velmi chytrá a potom, co si sestřenice získala jejich důvěru, dávají najevo, že jsou připravena žít s člověkem a obdarovat ho láskou.

Budeme moc vděčni, když nám pomůžete pro ně najít domov nebo depozitum, kde by mohli čekat na umístění.

Lubica Mádrová
777 66 28 66


Příspěvek z Facebooku