PROSÍME O SDÍLENÍ, ABYCHOM POMOHLI NAJÍT DOMOV KRÁSNÉ MOURYNCE.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE NÁLEZKYNI: Pavlína L.,
tel. 606 383 456

Dobrý den,
moc Vás prosím o pomoc s hledáním nového domova pro krásnou morouvatou kočičku, kterou jsme našli v Horních Beřkovicích. Nejprve jsme ji krmili venku a při zhoršení počasí jsme ji vzali domů. Dali jsme jí jméno Baruška. Doufali jsme, že ji bude někdo hledat, ale to se nestalo. Předpokládáme, že tu byla vyhozena úmyslně. Baruška je kastrovaná zdravá kočička, váží skoro 5 kg a dle odhadu veterináře je stará 3 až 4 roky. Je odčervená a očkovaná. Dle jejího stavu při prvním nalezu bylo patrné, že se nejedná o toulavku. Rozhodně bydlela u někoho doma. Ovšem netuším, jak je na tom s dětmi.

Původně jsme si mysleli, že by mohla zůstat u nás. Bohužel se ukázalo, že tu není šťastná. Bydlíme v bytě a máme ještě dvě další kočičky. Což se Barušce nezamlouvá, po bytě se pohybuje minimálně, protože ji neustále pronásleduje jedna z našich kočiček. Hučí a prskají na sebe. Toto jsme se snažili Barušce kompenzovat večerními vycházkami ven, samozřejmě za našeho dohledu a jen na krátký čas. Venku je úplně jiná… šťastná, protože se může volně pohybovat. Jde se podívat kam chce, ale neustále si nás hlídá, abychom se jí neztratili a ona se mohla vrátit do teplého pelíšku a k plné mističce Bohužel v posledních pár dnech se situace výrazně zhoršila. Hučení a prskání přešlo v napadání a útočení. Situace se stává neúnosnou, proto Vás prosím o pomoc.

S těžkým srdcem budu dávat Barušku pryč, ale uvědomuji si, že takhle to dál nejde. Baruška by potřebovala domov, kde bude milovaným kočičím jedináčkem. Je mazlivá, ale není vtíravá. Má ráda svůj klid, je báječným tichým společníkem. Dobře papá a umí používat kočičí WC. Návštěvy veterináře jsou bez problémů. Do budoucna by mohla chodit i ven, ale jen za podmínky bezpečného okolí. Je totiž důvěřivá, nebojí se aut a hlavně pejsků, což by se jí mohlo stát osudným. Pro Barušku hledáme klidný, bezpečný a milující domov.

Příspěvek z Facebooku