Smouki

Omlouvám se všem, kteří mají pocit, že příspěvky ze strany Sluníčka jsou arogantní, moc mě to mrzí, tohle opravdu nechci. Smouki se prostě vrátil do Sluníčka z osobních důvodů rodiny, která si ho adoptovala. Nebyla to jeho vina. Jsem vděčná za to, že se vrátil, nebyl opuštěn někde v poli, v lese, atd., kde se nyní nachází spousta kočiček a koťátek. V adopční smlouvě má nový majitel možnost kočičku vrátit. Nechci, aby lidé, kteří kočičku vrátí, museli procházet kritikou a další by se díky tomu kočičku vrátit báli. Poškodilo by to jen a jen kočičku.
Smouki je krásný, je i trochu “svůj”, musí mít rodinu, kde bude jedinou kočičkou, vlastně jediným zvířátkem. Je hodně žárlivý a dominantní. Odmění se mazlením a bude věrným společníkem rodiny. Bohužel měl prostě smůlu. Když byl vrácen poprvé, hledali jsme pro něho domov, kde bude právě jediným zvířátkem, což se povedlo, ale okolnosti tomu chtěly jinak a nebylo to na dlouho. Je to zvláštní, často si sedne smůla na jednu kočičku. Pokud bych to věděla, Smoukimu by se hledal domov dále. Je to mladý kocourek v plné síle.
Rozhodně nelze Smoukiho vrátit pánovi, od kterého byl úřady odebrán. Kočičky nemohou žít pouze v přepravce a ve vlastních výkalech, toho si Smouki užil jako kotě dost. Určitě se brzy konečně poštěstí. Děkuji Vám mnohokrát za podporu finanční i psychickou, kterou jste Smoukimu a tím i Sluníčku poskytli. Ještě jednou se omlouvám. Milana Petrásková

Příspěvek z Facebooku