TAK TOHLE JE STORRY K ODPOLEDNÍMU KAFÍČKU. TAKŽE NOHY STŮL, ŠÁLEK DO RUKOU A JDE SE ČÍST 😃❤️☀️

Milá dvounohá a čtyřnohá sluníčka.
Posíláme Vám óóóbrovský pozdrav. Od našeho posledního dopisu se udála hrozná spousta důležitých i naprosto banálních věcí. V dubnu jsme oslavili 2. narozeniny. Naše dvounožka nám udělala ohromnou radost, protože nám pořídila škrabadlo až ke stropu. Teď přes léto jsme raději na balkóně, ale na jaře jsme na něm zažili spoustu zábavy a otestovali jsme dokonce i to, zda nás unese oba v jednom zálehu. Unese, ale nebylo to moc pohodlné. Toto úterý jsme slavili další výročí. Uběhly 2 roky od našeho adoptování. První rok byl krušný pro nás i naši dvounožku. Nyní už jsme si s naší podnájemnicí dvounožkou vymezili životní prostory. Největší radost ale všichni máme z toho, že se Cedřík sám vyléčil z průjmů a omezil i konzumaci tkaniček, plastových úchytek a špendlíků. Nyní svou pozornost soustřeďuje na krádeže celozrnného pečiva, opékané zeleniny, bramboráků, sýrů a párků. Jinak je ale nevinnost sama.
Každé ráno pořádáme závody v norování, které spočívá ve snaze prohrabat se postelí, ulovit nějakou končetinu naší dvounožky či slovit poletující mouchy.
Moc na vás všechny vzpomínáme a přejeme všem čtyřnohým sluníčkům zdraví, štěstí a někoho, kdo je bude mít rád a dá jim domov. A dvounohým sluníčkům také hodně zdraví a štěstí a navíc i odhodlání setrvat v bohulibém díle a hodně lidí ochotných pomoci se zachraňováním našich kočičích brášků a sestřiček.

Vaši Cypřišek a Cedřík
Příspěvek z Facebooku