Vážení přátelé a příznivci…obracíme se na vás s prosbou o pomoc, i když velmi neradi. Náš účet se povážlivě posunul k nule, máme vysoké platby na veterině a krmit i čistit záchůdky je potřeba stále. V posledních dnech a týdnech podstoupili naši svěřenci několik nákladných zákroků a stále není konec

KOCOUREK OD ŽELEZÁREN má velký úraz na zadní tlapce, z rány je vidět až kost. Vůbec nechápeme, jak mohl s tímto přežívat. Je už starší a rádi bychom, aby se s naší pomocí zase postavil na nožky a dožil svůj život v teple a s plným bříškem. Má chuť do života a je neuvěřitelně trpělivý i přes bolest, kterou musel venku vytrpět.

Další marod, KOCOUREK WARIOR a jeho zlobivá tlapka. I když se původní operace zdařila, došlo k tomu, že tkáň zbytněla a tlapka je jakoby zaškrcená, otéká a špatně se prokrvuje. Kocourek je už pár dní na klinice, měl by jít domů, ale bude asi potřeba ránu revidovat a pravděpodobně dojde ještě k úpravě tlapky. Přišel k nám naprosto zdevastovaný, s hnijící nožkou a shnilými zoubky. Podstoupil trhání i operaci nožky, vše s neuvěřitelnou trpělivostí. Moc bychom si přáli, aby o nožku nepřišel.

KOCOUREK ALÍČEK,který je v depozitu u Marušky, takže ho nevídáte tak často na FB stránce, je dalším nekonečným příběhem na veterině. Přišel k nám droboučký a se stálými zdr. problémy, netráví bílkoviny, musí brát léky. Nedávno došlo ke kastraci a nebylo nalezeno druhé varle, takže muselo být otevřeno bříško. Nicméně se druhé varle stejně nenašlo, takže bude potřebný další zákrok s odstupem času.

To jsou momentálně akutní čerpatelé z našeho účtu a my vás velmi prosíme o pomoc. Už dlouho jsme nebyli v takové finanční tísni. Jsme rádi za každou kačku a moc děkujeme i za sdílení příspěvku. Situace je opravdu špatná
Pokud se rozhodnete nám přispět, číslo transparentního účtu je
2500438542/2010

Příspěvek z Facebooku