Prosím, pomožte mi najít domov pro kocourka:
(fotky se nepovedly, zítra to napravím)

Do Sluníčka byl dnes odložen 17ti letý kocourek. Cca před dvěma měsíci jsme si ho přivezli do Sluníčka z důvodu finančních obtíží jeho páníčka s tím, že pokud ho nepřijmeme, bude utracen nebo vyhozen. Naštěstí si tentýž den pro kocourka přijela dcera původního majitele, která měla již svojí rodinu a odložení kocourka do útulku ji údajně tehdy hodně zasáhlo. Manžel této paní ho dnes k nám vrátil s tím, že nemůže kocourek s nimi žít v bytě, protože mají děti a mohly by od něho onemocnět, lezl na kuchyňskou linku a okusoval jim jídlo.
Kocourek je opravdu i v tomto vysokém věku nádherný, je dlouhosrstý překrásného zbarvení, zuby má zdravé a jen těžko se chce věřit, že je mu 17 let.
Je strašně moc vyděšený z tolika zvířat okolo sebe, pořád vrčí, syčí, je opravdu hodně nešťastný. Je v kleci, která se částečně přikřitá a děsí mě, že si u nás na velké množství koček nikdy nezvykne. Brečela bych nad ním. Do voliéry, kde by mohl být sám, jít nemůže, celý život žil v bytě a je ještě k tomu hodně hubený.

Milana Petrásková, Sluníčko

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA