Vincentek přišel na nevěru a tentokrát v tom má drápky i pár našich Sluníček! 🙂


NEVĚRA
Když zjistíte, že je Vám ten, koho milujete skoro stejně jako sebe, nevěrný, je to neskutečně těžké. Je to jako rána pěstí, jako nečekaná injekce do zadku a měření teploty bez dovolení!
A já se přesně s tímto nyní potýkám!
Aby bylo jasno, o Ušišlané jsem si nikdy nedělal žádné iluze! Byla vždycky tak trochu do větru. Kdejaká chlupatá obluda ji okouzlí a ona zcela bezostyšně daruje pohlazení, pusinky a šišláníčko… Drobnosti, o které nikdo tak báječný jako já dvakrát nestojí, ale jednou je to moje Ušišlaná a nemá co šušňat jiné živočichy!
Nicméně, ona mě netrápí. Vím, že se mi vždycky vrátí, sice smradlavá, oslintaná a rozdováděná, ale to spraví důkladná koupel, olízání a kousnutí do kotníku ve 3:54 ráno.😹
Trápí mne ON! Plešoun! Můj nejlepší přítel. Má spřízněná duše!
Podezřele často chodí domů v pozdních hodinách. Je cítit cizími kocoury. Límečky jeho triček na sobě nesou otisky cizích tlam a zbytky jídel pro koťata. Nedávno jsem mu na kalhotách našel dlouhý černý chlup, který rozhodně nebyl můj! Při mém objevu se jen hloupě usmíval a dělal, že se nic neděje, ačkoliv jsem na něj důrazně zamňoukal a snažil jsem se být neoblomný!
Všechny tyto „nesrovnalosti“ bych byl schopen i odpustit. Miska dobrého masa spraví mnohé… ale bohužel nyní mám důkaz, že jeho nevěra přerostla i do fyzické roviny!
Objevil jsem na jeho nohou a rukou nepopiratelné stopy po cizích drápech a zubech! A co víc, ty potvory chlupatý ho drápou do zad! ANO! Má na zádech drápance a když mu to Ušišlaná desinfikovala, tak jsem zaslechl, že to je od nějakého Doníka a že to je z lásky! Škrábance na rukou jsou od více koček na jednou, takže jeho nevěra je mnohonásobná! Minule byl dokonce s někým i na procházce! Nakupuje Pribináčky a šunku a vozí to jinam!
Ano, je to tak! Můj Plešoun chodí dlouhodobě mazlit jiné kočky do útulku!
Je mi jasné, že mě to nemělo rozhodit. Nikdo mě přece nemůže ohrozit! Kdo by se mi totiž mohl rovnat? Kdo by mohl být tak úžasný jako já? Nějaké prťavé kotě??? 😂🙄😥
Ach Bože! Snad mi zase nikoho nedotáhnou domů! 😫

Příspěvek z Facebooku