Vojtěška stále nechce jíst ani pít. Stejně to nevzdávám, nezvrací, tak ji do pusinky zkouším dávat vodu a rekonvalescentní pastu. Moc se mi to nedaří, odmítá všechno, ale má ještě tolik síly, že se mi téměř
ubrání. Dostává vodu pod kůži, když už nelze dát kanylu, antibiotika a spoustu dalších podpůrných injekcí. Má strašnou rýmu a to je nyní asi největším problémem, neboť nic necítí. Rýma se nelepší, její imunitní systém moc nepracuje. Každý den se modlím, aby se jí nepřihoršilo a aby se z toho utrpení dostala.

Dnes máme nový příjem kocourka v loni narozeného. Věděli jsme o něm již delší dobu, nedařilo se ho však odchytit. Jmenuje se Vítek a má bezvládnou přední pravou nožičká, vláčí ji za sebou a přitom si ji do krve odírá. Je to opravdu chuděrka. Budeme muset absolvovat vyšetření nožičky a uvidí se, co z toho vzejde.

Bětušce už z nosánku neteče, ale stále se jí hůře dýchá a smučí. Očičko se také pořád nelepší, takže nás čekají další vyšetření.

Potřebovali bychom láskyplné depozitum nebo nový domov pro Emilka. Nechce vyjít z klece, strašně se bojí, když se k jeho kleci nějaká kočička přiblíží, křičí strachy.

Děkuji děvčatům z Nekupuj, adoptuj za inzerce kočiček, za pomoc při shánění dobrovolníků a za dnešní úklid. Celý večer Pája s Markétou pilně pracovaly až do noci. Patří jim ode mne veliké dík, jsou to ohromné holky.

Včera přijela děvčata z Teplic a kompletně uklidila voliéru. Strašně moc děkuji. Jen těžko bych to všechno sama zvládla.

Koťátkům se daří dobře, jsou už skoro úplně zdravá.

Sněženka pojede konečně v neděli do nového domova k panu Jaroslavovi, který za ní doposud jezdil každý týden, neboť čekal na nový byt a nechtěl Sněženku dvakrát stěhovat. Tak nyní už se oba dočkali.

Děkujeme za dárky pro naše kočičky, které dovezly nálezkyně Vítka a Markéta s Pájou.

Dobrou noc přeje Míla

 

na fotografiích dnešní úžasné pomocnice 🙂

 

kkk kkkkkkk