Večerní zpravodajská relace ze Sluníčka ve zkratce…
12.10.14

– Na rentgenu plic byla Lenička, protože dýchá opravdu děsivě a báli jsme se, zda nemá třeba proraženou bránici. RTG ukázal, že má těžký zápal plic, pokračuje se v započaté léčbě. Lenička je opravdu chudátko. Nevíme, jak dlouho musela maličká čekat na pomoc a určitě jí bylo dost zle. Jsme rádi, že jí nálezci dovezli a je tady. Už si i zobla jídla.

– Mařenka, která odjela do depozita k Markétě se zase vrátila k nám, nějak se vše pomotalo, Markéta musela odjet a tak máme Mařenku zase u nás 

– Cassandra vyhlásila bojkot. Už bylo prý dost kojení, natož nějakých cizáků, však ona své Mimčo už odchovala. Už se ke koťatům nemá. Mimčo už je samostatný. Korálek, Jessinka a Jack se musí přikrmovat.

– Dneska jsme přijali mini pidi kotě. Holčičku Andrejku. Brečela na půdě nějakého stavení a majitelka domu jí odmítala pomoci. Prý si pomůže, pokud je šikovná. Nějaké řeči o osudu atd., koťátku pomohla pí. Brzáková a donesla ho k nám. Je to malé, ukřičené stvoření. Snad to zvládne…

– Dnes jsme měli návštěvu a luxusní překvapení. Návštěva nám přivezla ukázat našeho bývalého svěřence Míšu. Kocour jak se patří. Naprosto obrovský a krásný. Když přišel do Sluníčka, měl namále. Nemohl vylučovat a vypadal špatně a pořád syčel, protože ho ošetřování bolelo. Je to nádhera, vidět takovou proměnu a celkově šťastný konec.

Dobrou noc, Tereza