Večerní zpravodajská relace ze Sluníčka ve zkratce…
20.2.14

– Sonička krásně a s vervou baští. Je to šikovná babičkovská kočka. Ráno tedy dělala drahoty, ale její chuťové pohárky to dlouho nevydržely a pustila se do jídla.

– Největším adeptem na nový domov je již delší dobu krásná Zuzka/princezna jednoočka. Vadí jí ostatní kočičky, ty se jí trošku bojej. Ona by tak ráda měla páníka pro sebe. Jednu kočku by asi tolerovala. Je to veliká mazlivka.

– Sašenka dneska chytla nějakou dovádivou. Pobíhala po místnosti. Hopsala a mluvila. Prostě splašená kočka, byla to legrace.

– Damiánek pořád vzorně (ba i líp) žere. S kalicivirózou bude zřejmě zanedlouho amen.

– Sofince je už po vakcinaci hej. Už je to normální kotěcí holka, není unavená, nepolehává. Najednou je jí všude až moc. Jsme moc rádi, že se cítí líp.

– Moc děkujeme Markétě Krejčové a její kočkomilné dcerce za pravidelný příspěvek kočičkám. Také děkujeme obci Dobříň za příspěvek, který jsme dostali. Je to příjemné vidět, že si obec obětavé činnosti Petrásků váží.
Na transparentním účtu vidíte výběr z bankomatu 3000,-. Na veterině v Roudnici platíme hotově a toto bylo velké očkování. Co zbylo, tak je shcován v pokladně na příště.

– V sobotu jde na očkování Vendulka s Čertíkem.

– V neděli bude nejspíš příjem dvou koťat z Prahy, ze zahrádkářské kolonie, kde to je pro kočky velmi nebezpečné. Střílí se tam po nich. Jedna kočička už byla zraněna a je v péči jiné organizace, zbyly 4. Dvě z toho jedou právě k nám a dvě k jinému sdružení. Moc se na maličké těšíme.

Na dobrou noc přikládám fotku Zuzanky, která moc touží po domově…

Zuzanka

Tereza