Zpravodajství z 22.2.2014 od Míly.

Děkuji naší Marice, že roztřídila album a připomněla nám všem všechny kočičky, které ve Sluníčku jsou, byly a které nás navždy opustily – nikdy na mě nezapomenu!

Z Prahy z jedné zahrádkářské kolonie do Sluníčka přijely čtyři kočičky. Dvě černé větší kotětí holčičky – Ema a Ela, černý kocourek Martínek s bolavou patičkou a mourovatá Rózinka s vyteklým očičkem. Kočičky se bohužel musely odvézt do útulku, neboť je tam lidé nechtěli a stříleli po nich a ubližovali jim. Další kotě šlo k jedné dobrovolnici, mělo ošklivou ránu na nožičce.
Nejsou to žádní mazlíci, doufám, že se to poddá. Čeká se v nejbližší době kastrace.

Náš Messner? – Mesík se těší dobrému zdraví, dneska absolvoval první vakcinaci. Je to neuvěřitelný jedlík a mazlík.

Sonička skoro dva dny nejedla, měla jsem už o ní strach. Dneska snědla kapsičku se smetanovou omáčkou, konečně! Už jsem nevěděla, co bych ji dobrého podstrčila. Doufám, že ji chvíli bude chutnat. No uvidíme, jak se její stav bude dále vyvíjet.

Inuška je v soutěži o Nej kočku na 1. místě, prosím pomozte, ať jí to vydrží!!!!!!!!!

Dneska jsme měli dvě velmi milé návštěvy paní Olinkia Benešová a Deniska Zikmundová. Kočičkám se mazlení hodně líbilo.
Dostaly od Olinky moc dobré konzervy Bozity a Felixe viz. foto a od Denisky kočkolit a Friskies granulky viz. foto, mnohokrát za dary děkujeme.

Vendulka, Mesík a Sněženka byly naočkovány – samozřejmě zase čtyřkombinací Purevaxem. Vendulka je již kopletně naočkovaná, ostastní se budou ještě přeočkovávat.
Doufám, že se nám očkování čtyřkombinací vyplatí a kočičky nebudou tak rýmovat.

Přikládáme foto Vendulky

Vendulka

Dobrou noc přejí všem čtenářům Sluníčkové kočičky a Míla.