Zpravodajství do 17.2.2018

Po úspěšné výstavě Sluníčko postihla chřipka, tedy lidskou část. Celá rodina se z toho nemůžeme vyhrabat. Příšerné. K tomu všemu ještě malujeme ložnici, plovoucí podlaha je pod skříní úplně pročůraná až na miralon. Neplánovaně se musela podlaha vyměnit za linoleum.
Kocourek Rezík přestal jíst, zvracel, test na panleukopenii dvakrát ukázal negativní reakci. Přesto se mi to nezdálo a Rézíkovi byla vyšetřena krev, která ukázala velmi nízké bílé krvinky, což kočičí mor usvědčilo. Rézík je od středy léčen a my se o něho moc bojíme. Dnes snědl sám hovězí maso, ale raději se ještě nebudeme radovat, nemusíme mít ještě vyhráno.

Kočičkám umístěných na výstavě se snad daří dobře, s novými páníčky jsme ve spojení.
Včera odjel do nového domova malý Družbíček. Bydlet bude v Roudnici n.L., bude mít stejně starého kočičího kamaráda. Družbíček je naše srdcovka, když přišel do Sluníčka hodně marodil, prognóza délky jeho života se odhadovala na pár dnů, max. týdnů. Pak přišel zvrat a diagnóza FIP se rozplynula. Družbíčkovi přejeme krásný a dlouhý život.

Dnes jsme se rozloučili s naším Jolym. Usmálo se na něho štěstí i přes neustálý výtok z očiček a chronickou rýmu. Joly je moc milý, má se ke každé návštěvě, a i přes úžasnou povahu si ho nikdy nikdo nevybral. Až dnes, mladý pár z Litoměřic. Joly byl ve Sluníčku od kotěcího věku, což je už téměř rok a půl. Joly si zaslouží extra šťastný domov, držíme mu palce.Příspěvek z Facebooku