Zpravodajství do 19.6.2019

Situace ve Sluníčku je moc špatná, řádí nám tu panleukopenie. I přes obsáhlou léčbu žádné z koťátek nemoc neustálo. Začalo to u koťátek z Brozan n.O., která se úspěšně dostala z rýmy. Koťátka Toustík, Topinka a Tortilka nepřežila. Čtvrté kotě ze skupiny Bagetka dostává podpůrná antivirotika včetně interferonu Virbagen Omega. Velice špatně je na to Šafránek, který k nám přišel ze špatných podmínek, je nemocný, ačkoli je z jiné místnosti. Průšvih je, že tato koťata z nevhodných podmínek nejsou ještě Sluníčka a nebyla proto naočkována. Je to strašné, toto nás ještě nepostihlo.
Já jsem hospitalizovaná v nemocnici, v této těžké situaci se starají o útulek Michal, Jana S., pomáhá Milča. Všichni mezi svým zaměstnáním. Připravila jsem jim svojí nemocí bezva dny. Moc jim děkuji, že kočičky nenechali napospas, ale oni by je prostě nenechali.
Máme ještě další marody, o které je třeba se postarat, dejte nám, prosím, čas ohledně podrobnějších zpráv, s odpovídáním na emaily a s telefonními hovory. Situace je opravdu vážná.
Moc se bojíme o kočičky, které se stále léčí a proto nemohly být naočkovány. Teplo a mouchy jsou proti nám. Marodům jsme pořídili nejen Virbagen Omega, ale i lék Zarzio, které je též hodně drahé, mělo být účinné na zvýšení bílých krvinek, ale ani to koťátka nezachránilo. Prohráváme na plné čáře.
Je mi to moc líto, více dělat neumíme.
Míla

Příspěvek z Facebooku