Zpravodajství do 9.2.2018

Kocourek Jeronýmek jel na plánované vyšetření v narkóze. Nebyl šťastný, nedokázali jsme říct, zda ho něco nebolí. Moc nechodil, lehával na studené zemi, býval úplně ztuhlý. Nedařilo se, aby přibral, špatně se mu jedlo. Jeronýmek byl neurologický, při vzaní do náruče křičel. Nebylo možné Jeronýmka klasicky vyšetřit, strašně se bránit. Při vyšetření v narkóze bylo zjištěno, že má Jeronýmek špatné zoubky a v pusince nádůrek, hodně vysoké leukocyty, o hodně vyšší než, když k nám přišel a to už byly vysoké, byl hodně anemický se zvětšenýma ledvinama a slezinou. Jeronýmek nežil, ale přežíval. Souhlasila jsem tedy s jeho eutanázií. Nebylo mu dobře celou dobu, co byl u nás, přesto mě jeho úmrtí bylo moc líto.

Chystáme se na zítřejší výstavu, je to hodně starostí. Přijďte se na nás podívat na Černý Most do Plechárny. Ucházet o nový domov je budou kočičky: Tamarka, Loretek, Byšinka, Irenka, Inka, Regálek, Madonnka, Aliska, Aluška, Abýsek, Tulinka, Rick, Nikoušek a Neonek. Měl jet ještě Lewisek a Pupíček, ale ještě jsou maličko unudlaní, no je to moc škoda, jsou to krásná mrňata.

Dnes odjela do nového domova kočička Pupinka. Bude bydlet sama s mladou, hezkou slečnou. Pupinka bude spokojená, bude mít vše jen pro sebe. Už máme první zprávy z domova, prochází si nové bydlení a hodně se mazlí s novou paničkou, to je moc dobře.

Přijali jsme chlupatého béžového kocourka s tmavými odznaky a modrýma očima ze Štětí. Kocourek je chudáček, hubený, hladový, s nemocným levým očičkem, na které pravděpodobně nevidí. Očičko se maže a kocourek je léčen antibiotiky. Kocourek měl neuvěřitelné množství blech, má špatné zoubky, úplný mladík to zřejmě nebude, dostal jméno Luciášek. Kocourek se má k světu, pořád baští a odpočívá. Až se dá dohromady, bude to nádherný kocourek.


Příspěvek z Facebooku