Dnešního dne obsolvovalo osm Sluníčkových kočiček natáčení do nabídky v pořadu Chcete mě? Bylo to úžasné, pohodové, měla jsem dovolenou a odpočinula jsem si. Uvidíme, zda se naši broučkové nějakému novému páníčkovi zalíbí. Filmování se zúčastnil Fabián, Merlin, Daneček, Dudlajs, Mec, Zuzanka, Inuška a Jůlinka. Nejvíce ce předváděl Fabián, je to takový malý komik.

Jedno z koťátek, které jsme přijali včera už odjelo do nového domova, jedná se o mourovatou kočičku, pojmenovanou Kráska. Odvezla si ji moc fajn slečna, která již kočičku měla, jsem přesvědčena, že je dobrých rukách. Alespoň si rovnou zvykne na nový domov, nebude ji tam hrozit žádné nebezpeční z hlediska infekcí a bude řádně a s láskou opečovávána. Jsem moc ráda, že měla takovéto štěstí.

Ze tří nových koťátek zbyl ve Sluníčku zrzavý klus s trochou bílého zabervení, jmenuje se Valdík a zrzavá k našemu překvapení kočička, což je docela rarita a ta se jmenuje Alenka.

Naštěstí u nás není jinak žádná změna, Bětuška papá a odpočívá, její stav se stále zlepšuje, rýma ustupuje. Tak snad se už nic k horšímu nezmění.

Dostali jsme balíček od Pavly Strnadové s kapsičkami pro kočičky a s věcmi do aukce a do krámečku. Děkujeme!!!!OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA