DOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAneska máme jeden akutní příjem. Kočička Terinka, jak ji Standa na veterině pojmenoval se toulala asi tři dny kolem 1. ZŠ v Roudnici n.L. Včera odpoledne vnikl na zahradu školy pes velikosti německého ovčáka a Terinku napadl. Viděla to paní, která se snažila, aby pes kočičku pustil. Když se tak stalo, zůstalo kotě ležet na zemi. Paní křičela na majitele psa, ať si ho odvolá, než se nadála pán byl pryč i se psem a nestihla mu ani vyčinit, že nemá psa na vodítku. Některé děti se napadení kočičky smály. Paní z incidetu byla celá zoufalá a zavolala městskou policii, která slíbila, že si pro zvíře přijede. Bohužel však kočička ležela u školy ještě ráno, paní to nedalo a šla se tam podívat a tak kočičku s paní putovaly na Městský úřad v Roudnici n.L. Odtud jsme byli požádáni, abychom vzali kočičku do Sluníčka. Všechno musel obstarat Standa, neboť jsem byla v práci. Na veterině byla konstatována zlomenika kyčle nebo stehna s tím, že se bude muset nožička operovat. Standa s Terinkou skončili na veterině v Litoměřích, kde dle rentgenu byla zjištěna zlomenina zadního stehna a pohmožděné kolínko. Terinky zranění je velmi bolestivé, proto dostala léky na bolest a antibiotika, kolínko se musí zklidnit a po té ji bude operačně spravena zlomenina. V pondělí se budeme domlouvat na operaci. Nyní je chuděra v kleci, pořád pláče a nemůže si ani lehnout. Je mi jí moc líto. Ještě k tomu všemu má i urputný svrab v ouškách a nebaští.

Koťátka ve sklepní místnosti – Gia už jí, je pořád ještě zesláblá a Darla stále nejí, sni žádné syrové či vařené maso a nechce pít. Zatím si i trochu hraje. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Ostatní dva kluci jsou zatím v pořádku.

Dostali jsme 30 kusů ušitých myšek plněných šantou od Petry Zmrzlíkové. Jsou to nádherné výrobky do krámku, mnohokrát děkujeme.