Zpravodajství z 21.3.2016

Kočička Cácorka mi sice včera udělala radost, ale dneska se to opět zvrtlo a přestala mít zájem o jídlo. Neustále běháme na veterinu, kapeme infuzi, podáváme antivirotika, antibiiotika, vitamíny a další podpůrné léky. Protože se dle rozboru krve jedná zřejmě o panleukopenii, dostává Cácorka ještě léky na zklidnění žaludku a střev atd. Nechápu to, je u nás Cácorka už tak dlouho a nyní byla zcela zdravá a měla jít akorát na očkování.

Stejný problém má Bróďa, stále nejí a navíc jeho zdravotní stav není zrovna nejlepší od té doby, co přišel.

Dneska jsme měli návštěvu, paní, která se přijela podívat na Elfíka a přidala mu malý finanční příspěvek. Elfíček tak krásně vrní, když se přemluví k pochování.

Za to Jarmilka dneska šla na očkování, ale chytit ji ve velké místnosti je fakt unikum. Nakonec se povedlo. Je tak krásná, stříbrná, ale zase tak úplně plachá není, jen jsem si zatím nezískala její důvěru.

Další milou návštěvou byli manželé Urbanovi. Přivezli kočičkám dobré jídlo a věci do krámku a bazárku. Paní Jitka uspořádala na svém pracovišti sbírkuna Sluníčka a vybralo se 401,- Kč. Všem, kteří se zúčastnili a přispěli, děkujeme.