Malá Macinka zůstala v nemocnici a očičko se jí bude ¨bohužel vyndávat. Když jsem jí tam vezla, byla jsem s tím srozuměná, alespoň se jí konečně uleví. Hned na začátku života musela trpět v hlavičce dlouhodobě ohromnou bolestí. Dnes v úterý odpoledne pojede domů. Když jsem jí měla v náručí s tou velikou bolístkou, neskutečně mě bolelo srdce, nemohla jsem jí rychle pomoci a cítila jsem se bezradná a jako člověk zodpovědná za tu hrůzu, kterou Macinka měla místo očička. Prosím, pomožte mi propagovat kastrace! Jedině tak předejdeme utrpení malých koťátek.

Malý Zdeněček z Litoměřic je strašně hodný a trpělivý. I když je to koťátko, vůbec zavřený v kleci nezlobí, hraje si ručičkama v leže s hračkami, dobře papá a i přes zafixovanou nožičku, se mu daří způsobně používat záchůdek. Je milý a sladký.

Ronča se zaobluje, rány se krásně hojí, je moc hodný a trpělivý. Váží si teplého a čistého pelíšku, domáhá se jídla, dělá mi radost. Rány jsou o mnoho lepší a za zádíčkách zanedlouho budou zcela zahojené.

Velká útulková místnost je téměř hotová, je čistá, nádherná a moc děkuji všem, kteří se na tom podíleli. Maruška a Milan Zimanzlovi obětovali celou neděli a ještě kus pondělí na pomoc s úklidem a stěhováním, atd.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA