Dneska bylo veliké focení. Přijela Natálka s Terezkou a začal maratón chytání a pózování. Nevěřila bych, jak to holkám šlo a jaké pěkné fotky z toho vyšly. Nad některými Sluníčky však holky nevyzrály, Terezka odcházela zrasovaná , jakoby bojovala s drakem, samý krvavý šrám. Máme ale krásná Sluníčka!

Dnešek byl opětprovázen strachem o koťata. Taťána přestala jíst, přijde mi taková lehoučká, droboučká, nepřibírá na váze. Okamžitě dostala léky a teď večer trošku jedla. Raději jsem ji ještě přikrmila injekční stříkačkou.

Malý Sírius mi přijde unavený a strašný průjem. Další sledování, naštěstí jí, ale záhy všechny vykaká. Dostal léky, naštěstí má docela bříško.

Kluci Bubu a Joly, tedy hlavně Bubu příšerně chrčí, ¨stále více. Od soboty mají kluci silnější antibiotika a pořád nic. Není už moc možností. Paní doktorka jim zavedla kanylu a kluci se proplachují ifuzí. Dostali další vitamíny. Nefungoval přístroj na rozbor krve, počkáme ještě do čtvrtka a budeme muset jejich stav řešit dále. Mají ještě léky na případné parazity v plicích.

Nyní večer začal zvracet žaludeční šťávy Gertík. A to ne jednou. Dostal léky na zastavení zvracení a doufám, že se jeho stav uklidní.