Dnes naši kluci Dudlajs a Fabián absolvovali kastraci. Nebylo mi z toho moc dobře, přece jen jsou to „moje děti“. Nedalo se nic dělat, příští týden pojedou na umísťovací výstavu. Naštěstí všechno dopadlo dobře.

Bětuška také byla dnes u naší paní doktorky, síly má ještě očividně hodně. Při holení nožičky k napíchnutí kanyly ztropila ohromnou scénu, Standu pokousala, poškrábala a nakonec vyhrála. Sanice byla evidentně zdrátována dobře, Bětuška má opravdu pevný zubní stisk, můžeme konstatovat, že má Standa důkaz, že se operace podařila. Bohužel Bětuška má takové zkraty častěji, vypadá to jako by jí najednou někdo nebo něco způsobilo velikou bolest a úplně zběsile vyskočí a nedá se s ní dále manipulovat. Toto nyní dělá i při krmení, nechce jíst. Takže téměř násilím krmím do krku stříkačkou rozmixovanou výživnou paštiku, máme to všude kolem sebe, v žaludku minimálně. Přece musí už někdy rýma začít ustupovat a Bětuška už začít jíst normální.

Malý Šimonek si v kleci pořád hraje, je to takový veselý kluk. Škoda, že se nechce se mnou kamarádit. Je ještě mlaďoučký. Kdyby se našel někdo, kdo by se ho pokusil ochočit nebo, kdo by se ho ujal, moc bych to Šimonkovi přála. Je na začátku života a bude žít celýl život na ulici.

Milánek je největším mazlíkem na světě. Je to opravdu neskutečné. Okamžitě zasedl můj klín u počítače hned po Vendulce.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA