Přípravy na blešák jsou v plném proudu. Cibule na guláš je oloupaná, sekaná je v troubě, bazárek přebraný, kočky obstarané, lavice připravené, ale ještě spousta práce nás čeká zítra ráno. Tak jsem na to zvědavá.

Děkuji Martině Němcové za věci do bazárku, za včerejší pomoc s úklidem, za dovezení a objednání chleba ke guláši, který nám byl nakonec firmou Kraupner s.r.o., darován. Děkuji i její sestře Verunce a manželovi Petrovi za odnošení lavic na zahradu.

Děkuji Pavle Vopelákové za návštěvu ve Sluníčku, za věci do bazárku a za užitečné věci do útulku – prášek na praní, krémy na ruce, houby do omáčky (možná se bude Standa mít), atd.

Zuzka Davidová odchytává pět kočiček ze zahrad v Litoměřicích. Je moc hodná, každou odchycenou hned přiveze na kastraci. Včera přijel mramorovaný mlaďoučký kocourek, který je však abnormálně plachý, bojí se tak, že se celý klepe, jen mě zahlédne. Co nejdříve pojede zpět do jeho domova. Děkuji Zuzce za pomoc s úklidem.

Kocourek z Hoštky je stále strašně nepořádný, nechce být v kleci a tak úplně všechno v kleci “rozhrabe”, vyleje, vysype, hrůza. Dneska rána jsem ho dala do prázdné voliéry, pořád tam na sebe upozorňuje, nelíbí se mu tam, ale konečně přestal dělat nepořádek. Jinak jsem mu pořád dokola musela uklízet klec.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA