ZPRÁVY OD KOCOURKA TIMIANA 😻 ♥️

Ahoj do Sluníčko,
opět se ozývám, bude tomu 8 měsíců co si mně k nám domů odvezla moje panička Hanička. Už jsem se tu krásně zabydlel, dokonce si na mne zvyknul i “dědeček” Venda. Ten mi ale dnes odešel, prý do nebíčka za Bubáčkem. Moc tomu nerozumím, jen je tady najednou nějak smutno. Je mi teď trochu líto, že jsem na něj byl občas moc hrr, ale co nadělám, byl jsem pořád kotě a musel jsem tu energii nějak vybít. Ale měl jsem ho rád a teď mi chybí. Panička ale říkala, že mi přivede nějakého nového kamaráda, prý se za vámi zastaví a nějakého mi vybere. Asi by se mi líbila nějaká kočičí slečna, ale já o tom nerozhoduju. Jen vím, že jsem se u vás měl dobře, a když mi přivede nějakého kočičáka od vás, tak budeme dva ze stejného kočičího domova.
Jinak bych vám chtěl říci, že se mám moc dobře, jsem zdravý a stráááášně rád jím, prý až moc, takže mě musí hlídat. Chjooo, jak já bych pořád jed 🙂 No nic, aspoň ze mě nebude neohrabaná kulička.
A abyste věděli jak teď vypadám, tak posílám nějaké fotky.
Mějte se krásně a ať se vám daří se postarat o ta koťátka, kterých je prý teď všude hodně. A třeba se s jedním z nich potkám u nás doma 🙂
Pac a mňau TimiánPříspěvek z Facebooku