AKTUALITY Z PRAŽSKÉHO SLUNÍČKOVÉHO DEPOZITA

U KAROLÍNY

  • KOČKY AKTUÁLNĚ V DEPOZITU:

– žádné

  • KOČKY Z TOHOTO DEPOZITA, KTERÉ NALEZLY DOMOV:

Adámek (Honey)

– Bělovous (Monroe)

– Sváťa (Ginger)

– Zrzunda (Ludvíček)

– Čenda (Rory)

– Mario (Bilbo)

– Manuela (Bea)

– Bastík (Boobar)

– František Bambulka

________________________________________________________________

4.1.2015
Fotky z nových domovů!!! Děkuji novým majitelům za zaslání a za péči, kterou kočičkám věnují.

Bastík

Bastík

Bambulka

Bambulka

a nemůže chybět ani nejkrásnější kočka, Ludvíček:)

a nemůže chybět ani nejkrásnější kočka, Ludvíček:)

Černoušek

Černoušek

Mario a Manuela

Mario a Manuela

29.11.2014
Včera nám odjel náš miláček Bambíček. Bude bydlet na Spořilově, to je kousek od nás, v bytě s paní a malou holčičkou. Zprávy jsou pozitivní, vypadá, to že bude mít dobře a hlavně z něj bude (už je) miláček rodiny. Loučení bylo těžké, byl u nás opravdu dlouho. Je mi ale jasné, že se bude mít úžasně. Fotku brzo dodám!
8.11.2014
Dneska nám odjel Bastík do nového domova! Paní z ničeho nic volala, že si ho vyhlídla na webu a že ho prostě musí mít, protože je nejlepší na světě:). Tak si pro něj hned dnes ráno přijela a Bastík už bydlí. Bastíku náš, držím ti palce a buď tam hodnej. Zůstává už jen Bambulák, je teď trošku osamocenej. I holky byly překvapený. Ale i Bambulka najde brzo milující domov, je to náš brouček. Ideální pro děti, miluje, když ho někdo otáčí naruby a vzhůru nohama!
Bambulka s Růžou

Bambulka s Růžou

Krasavec Bastík už bydlí:)

20.10.2014
My jsme hrozný ostudy, že se s dětma nehlásíme, ale měli jsme fofr. Bastík nakonec neodjel, protože si pořád pěstuje nějaký nemoci. Už jsou oba skoro zdraví, ale ale úplně a nechci to zakřiknout. Prošli jsme si vším, od průjmu přes kalicivirózu, plíseň a měli jsme i antibiotika. Bambule vypadá zdravě, ale Bastík má ještě trošku nafouklý to bříško a má tam nějaký virový zánět. Jinak běhají a hrajou si jako diví, i na balkoně, všude.
Jinak jsou to božani, extrémně roztomilý. Mazlivý, někdy až moc, přátelský, hravý. Původně vypadali, že by v pohodě mohl jít každý sám, ale oni si spolu tak krásně hrajou a tak jim to sluší. Večer spolu spí, ráno spolu snídají. Taky spolu rozmotávají ruličku toaleťáku, to je jejich aktuálně nejlepší zábava. Když přijdu odpol domů, už je připravený, rozmotaný a natrhaný, prý aby mi ušetřili práci. Teda pomáhají jim s tím naše holky, protože malý by tak vysoko nedosáhli.
Mám takovou hodně teoretickou zájemkyni na oba dva, ale to bych nerada zakřikla. Taky se ozvali Mário s Manuelou, poslali krásnou fotku. A jak rostou!
Mario s Manuelou v novém domově

Mario s Manuelou v novém domově

.. a Černoušek (Bělovousek) posílá fotku

.. a Černoušek (Bělovousek) posílá fotku

Bambule

Bambule

a Bastík

a Bastík

27.9.2014
Bastík je zamluvený! Protože je plesnivý, odjede až dva týdny, aby to od něj jeho nová rodina rovnou nechytila. Jinak už je mu dobře, konečně mu splaskává to jeho hrozný bříško a přestal být takovej špindíra.Franta Bambule je taky lepší, ale zase začal mít špatný očíčko. Je to strašnej uřvan, hlavně když je hladovej, to pak mňouká v kuse, dokud nedostane jídlo.. a pak mňouká ještě chvíli, než tu misku najde. Až je udáme, budeme si muset dát na chvíli pohov (vím, už jsem to říkala předtím). Rozárka včera měla zase svůj alergickej záchvat a museli jsme k doktorovi. Tak se musíme věnovat taky našim holkám. Trochu mě to mrzí, protože koťátek, co mě potřebujou je stále spousta, ale naše holky ale také potřebují péči. Hlavně už mi zase začala škola, tak se budu muset občas i učit. Ohlásil se Ludvíček, je nejlepší na světě a taky Černoušek a ten je taky nejlepší na světě. Také psala paní od Marie a Manuely a oba jsou co? No přece nejlepší na světě. To mi dělá obrovskou radost,  že jsem vychovala takový génie:).
K.
IMG_4866

IMG_4858IMG_4843

Černoušek posílá fotku z nového domova!

Černoušek posílá fotku z nového domova!

20.9.2014
S Hynkem půjdeme asi do nebe, protože jsme si ve čtvrtek vzali k Bambulovi ještě jeho neméně špinavýho bráchu Bastíka. Je krásnej, zrzavej. Bohužel, plesnivej. Ale už se léčíme, doufám, že to nikdo jiný nechytí. Vypadají teď oba naprosto šíleně, chudáci, protože ještě léčíme roztoče u uších. Ale hovínka mají krásný!
Bastík

Bastík

Franta Bambule

Franta Bambule

15.9.2014
Potom, co včera odjely dětičky (mají se báječně, jsou nejlepší na světě a pořád papají kuřátko, taky jsou hodný v noci a přes den si krásně hrajou), jsme dostali jsme ze Sluníčka nové koťátko, Františka Bambulku. Kočky u útulku na něj prej byly zlý. Byl moc velkej, aby byl s úplně malejma a moc malej, aby byl v velkejma, Je mu asi 5 týdnů a je pořád hladovej. Při jídle (nechala jsem mu u našeho řezníka namlít kuřátko) má obě nohy v misce a děsně vrčí. Mezi tím vrčením se do sebe snaží něco naházet a pak chce ještě mlíčko. Jinak moc hezkej a přátelskej a brzo bude moct jet do novýho domova, kterej mu teda ještě musím sehnat. Zatím spí se svým domečku a v mezičase objevuje. Holky na něj syčí, ale to se srovná.
Co se týče toho jména, už s ním přijel. Od tý doby, co všem kocourkům říkám Amál nebo Černoušek, mám zakázáno pojmenovávat útulkový koťátka.
IMG_4801IMG_4780
14.9.2014
A dětičky jsou fuč! To ticho!:)
Ale ne, mám obrovskou radost, že odjely společně a ještě do takovýho skvělýho domova. Držím všem palce a ať se jim tam společně krásně žije! Brzo se na nás valí další koťátkovská pohroma, takže teď si já a holky (Růža a Róza) jdeme užívat:).
11.9.2014
Tak Mario s Manuelou nám v neděli odjedou! Nová rodina už se na ně už moc těší, mají toho strašně moc nakoupeno a ještě vyrábí hračky pro koťátka. Chlapeček mi dělal starost, asi dva dny měl trochu průjem, ale dneska ráno udělal krásný hovínko, asi se taky moc těší do novýho domova a udělá všechno proto, aby odjelJ. Děti budou bydlet v domečku se zahrádkou, takže úplně ideální. Jen mají starost, aby z koťat nevyrosli takový obři jako jsou naše Růža a Róza, která má každá pěkný 4 kila +. Tak jsem jim slíbila, že ne, a uvidímeJ.
Náhradou za ně byl měl být černý kocourek “Velkáč” (protože je velkej), kterej se bojí lidí. Taky musí dostat šanci na krásný domov, takže si projde školou “života”, kterou vedou naše nádhery Růženka a Rozárka a myslím, že se rychle ochočí.
Samozřejmě taky zdraví Ludvíček – Zrzeček, ze kterýho roste tygr. Má se krásně a pořád se jenom s někým mazlí a někoho okouzluje.
K
Zrzeček

Zrzeček

už je z něj velkej chlap:)

už je z něj velkej chlap:)

5.9.2014
Chlapeček a holčička nám rostou jako z vody. Ve středu se na ně byla podívat zájemkyně – paní s malou holčičkou (tímto děkuji paní Tomanové, co má Zrzečka – Ludvíčka za pomoc). Chtěli původně jen jedno, ale teď to vypadá, že si vezmou oba. Nechci to zakřiknout, slíbila, že se ozve v pondělí, nejdřív si musí dát rodinnou poradu. Bydlí v domečku se zahrádkou, takže pro ně by to bylo naprosto ideální. A oni si to zaslouží, když byli tak hrozně nemocný  a nebohý. Teď to tady na mě zrovna křičí  „mamko, dej mi teplý mlíčko, ať můžeme jít spát“, tak jdu na to!
IMG_4738IMG_4732
18.8.2014
 
Jsem hrozná ostuda, že dávám málo příspěvků na internet a vůbec dětičky nepropaguju. Příští týden mám příjímačky a svatbu a trochu nestíhám. Koťátka byly hodně nemocný, holčička měla zánět na plicích a zánět v oku a kalicivirózu a průjem, takže jsme už byli na veterině alespoň 6 krát. Zítra ráno jdeme po sedmý a snad už to bude dobrý. Jinak už je jim docela dobře a jsou teď oba ve věku, kdy jsou nejroztomilejší. Začali běhat po bytě. Pijou ale stále jen mlíčko, granulky zatím nee.
Kluk má zajímavou tmavou barvu a je to takovej klasickej chlapeček – objevitel. Holčička je větší stydlivka a je moc rozkošná. Oba mají na koncích oušek chloupky jako rysíci. Jsou to takový klasický vesnický koťátka, takový jsme letos ještě neměli. V průběhu tohoto týdne by měli slavit měsíc, v polovině září budou k odběru pokročilejším chovatelem, na konci září i chovatelem – začátečníkem, takže si je můžete směle zamlouvat!
Mario

Mario

IMG_4603

holčička větří

holčička větří

proboha další děti už né

proboha další děti už né

 

9.8.2014

 

Čenda odjel! Už v pondělí, jen jsem teď hrozně flákala přidávání příspěvků. Normálně, v 11 jsem ho zainzerovala, v jednu se ozvala paní a v 5 si ho odvezla. Že ho chce jako dárek pro dceru a že už shání koťátko delší dobu a že Čenda je krásnej. Dceři je asi 13 podle fotek, takže myslím, že se bude mít Super. Ludvíček se pořád hlásí jak roste a přidává nové fotky a včera mi dokonce poslal přání ke dni kočiček!

Naše nové přírůstky rostou jako z vody, už vypadají i poměrně fotogenicky. Holčička má docela velký zánět v oku, ale jinak už je v pořádku. Teď je venku kolem 30 stupňů, ale ona si vlezla do deky a spí tam. Naše holky je zatím ignorujou a hrajou si spolu, no jo, jsou na ně moc malý a nic s nima není.

 

IMG_4311IMG_4335

Holčička s Rozárkou

Holčička s Rozárkou

Chlapeček

Chlapeček

Ludvíčkovo (Zrzečkovo) přání ke dni kočiček

Ludvíčkovo (Zrzečkovo) přání ke dni kočiček

IMG_4347

 

4.8.2014

 

Čenda se má moc dobře, roste a prospívá. Ani on, ani Růženka s Rozárkou na mě nemají moc čas, všichni tráví svoje dny společně na balkóně a hrajou si spolu, mazlí se spolu, myjí se spolu, jí spolu a spinkají v klubíčku. Jsou to hodný kamarádský šikulky:). Čendu bychom měli brzo udat, aby se také svůj vlastní domov.

V pátek přijela dvě nová koťátka na kojení. Jsou legrační, takový miminka jsem ještě neměla. Tmavej mourek Mario chce ležet jen na bříšku, jinak hrozně řve. Takže i čůráme na bříšku, jen mu zvednu zadek do vejšky. Je větší než ségra, ale zas ne o tak moc, má kolem 300 gramů. Jeho sestřička má nemocný očičko, takže budeme muset vyrazit k doktorovi pro pořádně silnou antibiotickou mastičku. Je hrozně malinká (něco přes 200 gramů), hrozně hladová a neustále někam chodí. Chodí i když je otočená na zádíčkách, nožky jí kmitají celou dobu. Je taky pořádně rychlá. Nejsou zatím moc fotogenický, ale vyfotím je pořádně v průběhu týdne. K

 

Čenda už je velkej

Čenda už je velkej

IMG_4306

 

28.6.2014

Oba kluci od pátku úspěšně bydlí a poslali i fotky. Pravda, jen spící. Když běhají, nejde je téměř zachytit. Zrzunda- Ludvíček se samozřejmě nadále hlásí pravidelně a má se jako král:).

Včera k nám přišlo nové koťátko, tentokrát na vymazlení. Jmenuje se Čenda a je extra roztomilý. Vymazlení nám trvalo asi tak den, ráno se normálně nechal pohladit a předl. Dneska celé dopoledne běhá po bytě a po balkóně. Holky na něj trochu syčí, ale nejsou na něj hnusný. Čenda chodí vzorně na záchod a celkově vypadá spokojeně. Není zamluvený, případní zájemci jsou vítáni:).

Čenda

Čenda

IMG_428510566293_781922595196207_134733762_n10564890_781922781862855_23409382_n

25.7.2014

Bělovous a Sváťa mají nové domovy! Bydlí na Žižkově a mají se parádně. Dnes jsem je tam odvezla, aby nemuseli jet „sockou“. Měla jsem takový špatný svědomí, že je opouštím, ale oni vylezli ven z přenosky, začali čmuchat a už na mě úplně kašlali:). Hurá!

P.S. Myslím, že dlouho prázdný nezůstaneme:)

22.7.2014

Ahoj všem:). Zrzeček – Ludvíček se stále hlásí z nového domova. Má se krásně, vždycky hlásí, že spí někomu na klíně, tak mám strach, aby nezapomněl, jak se používají nožičky. Bělovous se Zrzundou na druhou stranu vědí, jak se používají, a to až moc. Běhají jako diví po bytě, už aby se udali. Byt je jim malý. Sváťa je mnohem víc samostatný, spí sám, Černoušek spí s námi v posteli a je to mazlílek. Jsem v jednání s jednou paní, co by chtěla jednoho z nich jako kamaráda pro svého kocoura, který se sám nudí. Tak mi držte palce!

Sváťa tuhle vylezl na sušák s prádlem a hrál si tam. Nechápu jak, když ty šprušle jsou širší než on, ale hrozně moc se mu tam líbilo:).

 

https://www.facebook.com/karolina.peterska/media_set?set=a.264135257108821.1073741834.100005370458818&type=1

 

11.7.2014

Zrzeček – Ludvíček hned v pondělí opravdu odjel a hlásí se z nového domova každý den. Poslal i strašně moc fotek, viz níže:).  Hrozně vyrostl a taky prokouknul. Je hezčí a hezčí. Bude se mít krásně.

Druhý dva kluci pořád zůstávají, odjet by měli příští týden. Vůbec teď nemají čas na mazlení, pořád tady běhají a dělají bordel. Nejvíc času tráví na balkóně a to i když není venku úplně teplo. Mým kytičkám se to moc nelíbí, ale zatím žijou. 10363493_271025746419043_8873759346863550736_n10422326_271025876419030_6004630738907760733_n10513307_271026023085682_7293689028977719897_n10514746_271025766419041_692558468693250655_n10523917_271025896419028_2710944774947153529_n

4.7.2014

Zrzeček nyní Ludvíček odjíždí v pondělí do nového domova! Jeho nová rodina se na měj moc těší a chtějí ho co nejdřív. Mají ale taky malý koťátka, takže vezmu černouška a Zrzundu dneska na první očkování. Věk už na to mají, je jim už 8 týdnů. Malinkej zůstane doma s holkama a půjde na první očkování přibližně v době, kdy černoušek půjde na druhé. Černoušek se Sváťou totiž brzo odjedou také. Samozřejmě, nejvíc času teď tráví na balkóně:)

IMG_4124IMG_4156IMG_4166

 

1.7.2014

Všichni naši chlapečci jsou zamluvení! Včera se byla na našeho Zrzundu podívat jeho nová maminka, přinesla mu spoustu hraček a jídlo a taky skvělou zprávu, a sice, že její kamarádka si bude chtít vzít Bělovouska a Sváťu dohromady! Klucí půjdou pravděpodobně příští týden, nejdřív necháme ty dva větší naočkovat, to jim bude 8 týdnů. Na Sváťu je ještě brzo, to se budeme muset domluvit.

Až odjedou, tak se buď objeví někdo další ve Sluníčku anebo jsem si říkala, že si vezmu koťátka od mámy na vymazlení, aby měli větší šanci se udat. Má jich tam docela dost a mají karanténu, takže nemůžou být spolu, takže je těžký věnovat všem dostatek času.

Jinak naši kluci s námi spí v posteli a hrajou si s Růženkou a Rozárkou jako diví. Když se na ně přijde někdo podívat, jdou spát. Když návštěva odejde, hned jsou vzhůru a zlobí. Nejradši jsou na balkóně, kde si hrajou s hlínou a kytičkama (a za to bych je nejradši zabila, protože to všude roztahaj)…:)

IMG_4116IMG_4115

 

 

22.6.2014

Z mých chlapečků se přes víkend stali obříci. Všichni, i miminko Stáňa, běhají nadsvětlenou rychlostí po bytě a když si vzpomenou, dojdou se i sami vyčůrat. Když se jim chce spinkat, vylezou si zpět na gauč a spí, buď v klubku koťat a nebo u mě na klíně. Když je potřebuju ze sebe sundat, tak než sundám posledního, první je zase zpátky. Naše holky si s nima začaly krásně hrát, líbí se jim, že je s nima už zábava. Občas to vypadá, že je zakusujou, ale koťata vypadají, že se jim to líbí.

V pátek se na ně byla podívat část nové rodiny jednoho z nich, pravděpodobně jednoho ze zrzečků. Dostali myšku, která píská a jídlo. Myšku nejdřív zabavily Rozárka a Růženka, ale pak jí koťata získaly pro sebe. U koček měla úspěch, Hynek to pískání málem nerozdýchal:). Jídlo jim taky moc chutnalo, dneska si dal k snídani masíčko i Zrzunda, který jinak pije jen mlíčko, a miminko Stáňa, pro kterého to byla premiéra.

K.

 

IMG_3970

čůráme

čůráme

 

 

spící slon..

spící slon..

 

IMG_4043IMG_4039

dnešní snídaně

dnešní snídaně

5.6.2014

Klucí nám rostou jako z vody! Už běhají po zemi a dostali vlastní záchod. Čůrání do kapesníků už moc nefunguje, pročůrají 3  kapesníky úplně durch. Taky ty dva velký začneme učit pít z mističky, velikost lahvičky jim nestačí. Sváťa taky prosperuje a je spokojenej. Ten je zatím ještě na gauči a hraje si jen tam, přece jen je o týden mladší.

 

IMG_3953IMG_3970 IMG_3974

10.6.2014

Tak dneska je krásný den. Kromě toho, že je krásně venku mi taky dneska začaly prázdniny a další škola bude až někdy na konci září, takže v nedohlednu! Budeme si s klukama číst, budeme na balkóně opečovávat kytičky, budeme péct koláče, zavařovat a tak. Takže se těšíme. Dneska jim chudákům cestou z práce bylo horko, takže se doma rozvalili na gauč jako mrchy a spí a spí. Přibyl k nim kocourek Sváťa od maminky Esterky, která se o něj přestala starat, když dostala nový děti – sirotečky. Je o týden mladší než ty moji obříci, bolí ho bříško a má průjem. Ale je vidět, že je šťastnej, že se má ke komu tulit. Doma jsme tím naplnili kotěcí kapacitu, až budou víc běhací, bude to tu jako v blázinci. Bělovouse a Zrzundu se budu snažit nechávat co nejvíc doma, přece jen je jim v tašce horko a nepohodlno, ale ještě tenhle týden se mnou budou chodit všichni. Kolegové v práci mají teď každý jednoho, takže jsou spokojený.

Večer budeme mít se Sváťou fofr, budeme mazlit bříško u ordinace, aby nás nebolelo.

P.S. Bělda se Zrzundou se za ten týden u nás zvojnásobili. Zrzunda je předběžně zamluvený, ale slaďouš Bělovous je k mání. Mazlící návštěvy vítané, chybí mi ruce:).

 

IMG_3949

 

IMG_3950 IMG_3941

IMG_3922

 

6.6.2014

S klukama jsme pozadu ve fotkách a příspěvcích, vím to a omlouvám se, každopádně se do úterý pořebuju naučit na státnice a mezi tím vším kojením a mazlením mi to moc rychle nejde.

Jinak oni rozhodně pozadu nejsou, hrozně se mydlej u každýho jídla a ještě u toho dokážou udržet dudlíka v puse. Už se všechno naučili, takže za mnou jdou, vždycky když si sednu k nim na gauč a vylezou mi na klín a taky se už nechají hezky vyčurat.

Jsou trošku dospělejší než byl Adam, ale taky jsou dva. Usnou většinou na hromadě, ale ze spaní vždycky hrozně daleko dolezou. O víkendu by mělo být hrozný horko, tak je budeme nechávat doma, aby se nám neuvařili. Naše holky je zatím ignorujou, mají teď hrozně práce na balkóně, když je venku hezky. K

 

IMG_3907IMG_3882

3.6.2014

Adámek už se několikrát ohlásil z nového domova. Má se krásně a všichni ho zbožňujou, takže to dobře dopadlo. Teď se jmenuje Honey.

V neděli večer přijeli noví kluci, Bělovous a Zrzunda. Nakonec nepatřili jinému útulku, ale byli bezprizorní, takže je Sluníčko ochotně vzalo pod sebe, abych je měla kde inzerovat, za což oba velmi děkují. Kluci přijeli i s proviantem, ale byli celí nespokojení a měli nafouklá bříška. Včera se to srovnalo a teď už hezky vrní a hrajou si spolu. Růža a Róza se jim zatím vyhýbají, ale ještě je s nima nuda, jsou jim cca 3 týdny. Kolegové v práci měli radost, že mají zase koho mazlit. Akorát za chvíli vyrážíme:). K

 

P.S. Bělovous i Zrzunda nejsou zamluvení, takže oba hledají nové domovy:)

Bělovous

Bělovous

 

Zrzunda

Zrzunda

_________________________________________________________________

  • KOČKY OD KAROLÍNY, KTERÉ NALEZLY DOMOV:

ADÁMEK

1.6.2014

Tak nám dneska Adámek odjel do nového domova. Bude se mi moc stýskat, ale bude se mít dobře, jeho nová rodina ho bude zbožňovat tak, jako my a možná víc. Adámek už mě nepotřeboval, protože byl samostatný a dneska by měly přijet další dvě koťátka (Černoušek a Adámek 2), z jiného sdružení. Nemá se o ně kdo postarat, tak budou u nás. Do konce kotěcí sezóny ale času dost, předpokládám, že budeme ještě kojit i nějaký to sluníčkový koťátko:). Zde jsou poslední fotky Adama co mám, další přijdou už z jeho nového domova. Ahoj, K.

 

IMG_3831IMG_3811IMG_3822

_____________________________________________________________

29.5.2014

Tak Adámek už nás vlastně nepotřebuje a celej den si hraje s holčičkama. Vždycky přiletím domů z práce s tím, že určitě ubude hrozně hladovej, rychle uvařím mlíko a on nechce – jí si granulky a pije vodu. Taky už umí kakat do svýho záchůdku, génius jeden. S čůráním je to slabší, to se ještě občas zapomene a hraje si tak intenzivně, že na ten záchod prostě nestihne dojít. Ale jinak je to už velkej kluk:)

IMG_3792IMG_3774IMG_3765

26.5.2014

Za chvíli musím do práce, takže to dneska vezmu jen rychle. Adámek už zůstává doma s holkama. Vrátím se asi za 4 hodiny, to vydrží sám úplně v pohodě. Přes víkend zase šíleně vyrostl, začal chodit sám na balkón a hraje si tam s našima holkama. Akorát se učíme čůrat na dospěláckým záchodě:). Máme krásný nový video, ale to je moc velký, budu ho muset dát rovnou na facebook:)K

 

IMG_3726 IMG_3703 IMG_3748

 

22.5.14

Včera jsme se byli i s mimináčem vyfotit s granulkama Babycat, které jsme si přáli pod Kočičí strom. Potkali jsme tam Jimmyho od Xeni, tak jsem si poprvé uvědomila, jak Adam hrozně vyrostl. Včera jsem mu koupila předraženou kapsičku pro miminka, tak to o víkendu zkusíme. Jen to budeme muset nějak ochránit před Růžou a Rózou, ty by to snědly na jedno polknutí. Jestli to zvládne, zkusím ho nechat příští týden doma samotnýho, zatímco půjdu do práce. Kolegové mi to asi neodpustí, milujou ho. On teda sám doma už na chviličku zůstává, ale tohle by byla pětihodinová premiéra:). K

Adam a Jimmy, 22.5.2014

Adam a Jimmy, 22.5.2014 – Focení s dárkem

 

Adam

Mamko už neotravuj a zhasni, jdeme spát

 

 

Růženka stále nemůže uvěřit svým očím - fuj, kotě

Růženka stále nemůže uvěřit svým očím – fuj, kotě

18.5.14

Návštěva Sluníčkového Adámka na výstavě Májovka, s maminkou Karolínou se zastavil na stánku Nuclear Holocats, jehož majitelé adoptovali naši Jitušku.

Přímo zpráva z depozita:

Tak dneska dopoledne jsme vzali Adama sebou na výstavu Májovku. Zatím chodí s námi všude:). Šli jsme asi po hodině domů, protože začínal mít hlad, ale mezitím si ho všichni pohladili a on si pozornost užíval. Doma jsme zkusili pít z mističky, moc nám to zatím nešlo, ale objednáme mu kotěcí granulky.

kkkk kkkkkkk

12.5.14

Adámek: je to tlusťoch, koukněte na to bříško. Už to umí z dudlíku, konečně. Na jeden zátah dáme 15 ml a začíná si hrát.

adamek3

————————————–

10.5.14

Téměř jsme dosáhli váhy 300 gramů. Na jedno jídlo vypijeme víc jak 12 ml a občas musím dovařit druhou várku. V mezičase se Adámek batolí po gauči, mazlíme bříško, hraje s ručičkama a dneska si dokonce chvíli hrál s myškou – je to ještě mimčo. Když ho někam přenáším, tak místo aby poslušně spal, tak kouká ven z tašky a zívá a protahuje se. Kapičky na očičko nepomohly, tak jsme včera byli zase na veterině a dostali jsme mastičku, která už pomáhá – oko se mu už neslepuje a kouká. Ve čtvrtek jdeme na kontrolu, snad už to bude v pořádku.

adamek2

 

—————————————–

8.5.14

Přikládám dnešní fotku a aktuální váhu: 205 gramů:)

ADAMEK1

—————————–

4.5.14

Dnes šla Míla vážit koťata a už měla divný pocit ohledně rezatého Adámka. Je takový nejmíň dopečený, jedno oko dokonce nemá stále rozlepené. Černoušek i Eva krásně nabírají na váze, ale Adámek naopak shodil! To je u takového miminka průšvih. Míla mu tedy zkusila dát kotěcí mléko a krásně baštil. Protože je maminka divoška a je s koťaty zalezlá úplně v rohu boudy, nejde dostatečně vypozorovat, jak to u nich probíhá a taky se nesmí tam furt násilně lézt, protože kočičí maminka si to nepřeje a bojíme se, že pak by odsunula všechny koťata, protože by byla ve stresu. Je pravděpodobné, že Adámek byl šizen. Umělé mléko tedy baští a protože bude Míla zase chodit do práce, tak se Adam převezl na čas do depozita v Praze ke Karolíně Peterské, která předtím pečovala o Adámka. Je nám jasné, že maminka je pro koťata to nejlepší, ale u Adámka to prostě nefungovalo. Adámek vážil méně, než při příchodu. Karolína si kocourka smí brát do práce a každé dvě hodiny jej poctivě krmit, snad to dobře dopadne. Adámek už je zamluvený, tak snad bude zdráv.