AKTUALITY Z PRAŽSKÉHO SLUNÍČKOVÉHO DEPOZITA

U XENI

  • KOČKY AKTUÁLNĚ V DEPOZITU:

Aktuálně zde není žádná kočička.

  • KOČKY Z TOHOTO DEPOZITA, KTERÉ NAŠLY DOMOV:

– JIMMY

________________________________________________________________

11.7.14

Zpráva o Jimma:

Tak a je to tady!……..

Jimmy včera navečer odjel do svého nového domova, kde kromě své paničky Míši, bude mít i kočičího kamaráda Dáňu a pejska, zvyklého na kočičky Jacka. Loučení bylo těžké, hlavně pro mě, Jimmy to bral sportovně, jako správný kotěcí kluk. Po devíti týdnech pobytu na nás se z váhy 110 gramů vyšplhal na úctyhodných 1150 gramů, je to nebojácný, hravý, zlobivý, ale moc milý a mazlivý kočičí rarášek:-). Přeji mu dobrý domov, lásku člověčí i zvířecí a dlouhý život – opravdu si ho zaslouží, bojoval s vervou a statečně. Jimmy hodně štěstí a děkuji. XeňaDSC00368DSC00408DSC00445DSC00382045

 

9.6.14

Jimmy opět zdraví:

Všechny vás zdravíme, Jimmy váží neuvěřitelných 596 gramů a má velký apetit, ani vedro mu nevadí. Granulky, konzervu-nejraději tuňáka, a hlavně mlíko! Chodí na záchod jako velký chlap, nejraději kočkám do obří budky. Podníká úprky po bytě, vymete každý kout, fascinují ho naše nohy 🙂 ničeho se nebojí a  když se náhodou cítí nesvůj, začně strašně pískat – vždy někdo přijde! Máme za sebou druhé odčervení, jinak vše v pořádku, je to úžasné stvoření.

Zdraví Jimmy a spol.

MOV04171

 

 

 

 

 

 

2.6.14

Jimmy zdraví:

Dnes jsou prckovi 4 týdny, strašně to utíká, je to malý otesánek, ranní váha ukázala 470 gramů! Když vidí lahev s mlíkem, může se upískat, někdy mám pocit, že se spustí mlíko mě, jak je dravý:-). Jimmy má za sebou první odčervení, luxusní vyčištění, první krůčky, první varovné syčení proti pětikilové Lotě-chlapec se nedá! Nádherně si hraje s myškou a podniká průzkumy bytu. Je opravdu úžasný, pořád mazlíme, tulíme, hladíme, zpíváme, uspáváme. Prostě se máme fajn.

Zdraví Jimmy a spol.

Pohodička

Pohodička

Jimmy

Jimmy

Dobrou.....

Dobrou…..

 

23.5.14

Páteční pozdrav od Jimmíka:

Ahoj všichni, tak už vážím 310 gramů a pořád bych jedl! Včera večer se na mě přijel podívat kámoš Adámek, chtěl si hrát, ale mě nohy ještě moc neposlouchají, ale je prima, tak snad příště, až budu ještě větší. Začínám lézt, rostou mi zuby a už bydlím ve větší přenosce, abych náhodou neutekl:-) Taky jsem dostal dárek-myšku od tety Zuzky, tak moc děkuji:-) je krásná.  Mějte se všichni moc hezky! Pa Jimmy a spol.

Tak kde je to mlíko!!!!

DSC00163 DSC00169

Tak kde je to mlíko???

Tak kde je to mlíko???

 

 

 

16.5.14

Večerní pozdrav od Jimma:
Hlásím všem, že moje váha se opět zvýšila -212 gramů už má moje „Já“!? Mám se dobře, baštím, čůrám, kakám, krkám, škytám, pištím, předu, myju se a rozkošnicky se rozvaluji – to chci mazlit!!!
Takže už i mazlíme, líbáme, ňuchňáme – prostě se všichni rozplýváme, neboť Jimmy je nádherné kočičí mimino:-)
Všechny zdravíme a děkujeme za nezapomenutelné zážitky. Jimmy & spol.

 

13.5.14

Pozdrav od Jimma:
Tak je mi týden a už koukám na svět. Váha ukázala 182 gramů, no nevím – za chvíli začne plavková sezóna:-). Baštím 7 ml á 3 hodiny, někdy i víc, výdej v pořádku, protahuji se, vrním, mazlím, dokonce už ani moje „sestry“ kočičí na mě nesyčí, takže se mám dobře. Moje „opermamá“ mi pořád říká, abych se snažil, že mám skvěle našlápnuto – tak budu jako správný chlap poslouchat!!!
Mějte se krásně, všechny zdraví
Jimmy + Xeňa

jimmy5

—————————–

11.5.14

Jimmyho nedělní ráno…

jimmy4

—————————–

10.5.14

Zpráva od Jimmyho:
Dnes nám upadl pupeční pahýl, váha ukazuje 150 gramů, vypijeme cca 5 ml každé 2 hodiny, výdej také ok. a Jimmy vrní !!! Zatím je v pořádku, doufám, že tak to zůstane! Je moc sladký:-)
Jimmy zdraví všechny ve „Sluníčku.“
Pa Xeňa+Jimmy

———————–

9.5.14

Zdravíme od mourka Jimmyho. Máme se ok. už pijeme z lahvičky, dávka se zvyšuje na 5 ml a vážíme 136 gramů. Je úžasný a moc šikovný
Pa Xeňa+Jimmy

jimmy3

———————–

8.5.14

Zpráva od Xeni, která dělá maminku našemu nejmenšímu mourovatému chlapečkovi. Mnohokrát ji děkuji, že vzala na sebe tak veliké břímě – stále krmit, čůrat, kakat, zahřívat, konejšit…..mohu říci, že je to náročnější než lidské novorozeně. Zveřejňuji zprávu o mimču od Xeni, je opravdu úžasná, strašně moc mi pomohla:

Ahoj Mílo, podávám večerní hlášení.
Fotky jsem poslala do zpráv na útulek Sluníčko, budu ho fotit průběžně, teď se pořád vrtí a myslí si, že bude žvanec. Jinak trénuje na zpěváka roku , je kouzelný, zajíždíme režim, hezky baští, tahá stříkačku, čůrá ok. dnes byly i 3 hovínka, takže výdej funguje. Důkladně jsem ho prohlídla, vypadá dobře, tak doufám, že to ustojí. Začíná natahovat i čas mezi kojením a zvyšuje dávky na 3 ml. Dám u ještě nějaký den a zkusím lahvičku s dudlíkem, je šikovný, určitě se chytne. Mladší dcera mu dala pracovní jméno Jimmy, tak snad to nevadí . Večer jsme ho vážila, tak má už 120 gramů. Přeji hezký večer, zase napíšu. Pozdravuj muže, podrbej kožíšky, Bětušku 2x. Pa Xeňa

jimmy jimmy2

———————-

6.5.14

Volala zoufala pani, ze u jeji prace porodila placha kocka tri kotata a uz se neobjevila. Dve koťátka tam bohužel zemreli. To jedno je tedy v peci Slunicka. Uplne mini mimi. Je podchlazene. Moc dekujeme Xenii z Prahy, ze jej vzala k sobe do docasne pece. Tohle kote potrebuje intenzivni a individuální přístup. Napiseme vice, az se neco dozvime.