MÁJA A VILDA 🌞
(sluníčkova jména) si přečetli naší výzvu a donutili posluhou napsat pár řádků 😀

Dobrý den Sluníčka,
nejprve se omlouvám, že jsem se dlouhou neozvala, ale již to napravuji. Apeluji na vaší výzvu na FB, ohledně vašich adoptovaných sluníček.
Takže Lady ( u vás Mája) a Genty (U vás Vilda), se mají báječné a jsou to ty nejbáječnejší kočičky. Momentálně u nás probíhá rekonstrukce celého panelového domu a já měla strach, jak se s tím poperou. Samé vrtání, bouchání, jak na balkóně, tak i na chodbě. Otřásal se celý barák. Z počátku, byli oba vyjukaní, ale pak to měli časem všechno na háku 😊. Já měla strach, že budu stresovaní a oni to zvládli levou zadní.
Jinak jsou oba velmi temperamentní. Fakt se s nimi nebudím. Z Gentyho je uvrňený, velmi mazlivý kocourek. Ladynka se hodně změnila z nekontaktní kočičky na mazlivku. Oba si semnou neustále povídají. Gentíček jemňounce pomňukuje a Lady je holoubek. Buďto vrká a nebo vrňouká. Jsou to moje zlatíčka a mají jen to nejlepší. Slíbila jsem jim krásný,báječný život a já doufám, že ho mají.
Vám všem, bych chtěla poděkovat nejen za ně, ale za všechny kočičky a vaší oddanou a obětavou práci, kterou denně vykonáváte.

S pozdravem a přáním hezkého dne, Monča
Příspěvek z Facebooku