Adonis

Kocour Adonis

Pohlaví: Kocour
Věk*: 7 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.03.2019
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Adonise

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Adonise krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Rezavobílý kocourek Adonis se narodil se svými sourozenci mamince Astře. Celá malá rodinka měla štěstí, že si jich všimli lidé, kterým není jejich okolí lhostejné a kontaktovali Sluníčko. Tak si mohou všichni užívat péče, čistého prostředí a dostatku potravy.

Adonis je malý krasavec, roztomilý a rozpustilí kocourek,  který už  se svými sourozenci prozkoumává okolí a začínají lumpačit.

Už jednou odešel s maminkou Astrou do domova, ze kterého se, bohužel rychle vrátil. Vlastně to spíš bylo štěstí, jelikož tato rodina nebyla pro ně ta pravá.

Snad se mu poštěstí a příští domov bude už ten jediný a navždy.

Kocourek našel domov