Konstancie

Kočka Konstancie

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 3 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.4.2019
Doba v útulku: 1 rok a 3 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Konstancieho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Konstancieho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Konstancieho granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Konstancieho

Pár slov o kočičce

Kočička, která dostala vznešené jméno Konstancie, k nám přišla se svojí kočičí parťačkou Normou. Našla je u pole mezi obcemi Doksany a Brozany nad Ohří paní Iva, které osud kočiček nebyl lhostejný, podařilo se jí je chytit a přivézt k nám.

Konstancie k nám přišla vyhublá, vyčerpaná, zablešená. Je to mladá, asi roční kočička. Při příjmů vážila pouhých 1,9 kg, při dýchání chrčela, byl jí vyoperován z hrtanu polyp. Nyní je z ní veselá,  téměř čtyřkilová, zdravá, velice kontaktní, mazlivá, hravá kočička, která by  moc chtěla běhat i po zahrádce.  V novém domově bude skvělým parťákem do větší rodiny i s dětmi. Rozuměla by si s hravou kočičkou, je to rošťanda

Kočička našla domov